• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Зрубали близько 20 дерев в ході «великого прибирання» у 2-й міській лікарні (фото)


реклама

Зрубали близько 20 дерев в ході «великого прибирання» у 2-й міській лікарні (фото)

 

До редакції Gorod.cn.ua звернулися наші читачі, що мешкають в районі 2-ї міської лікарні Чернігова, які попросили оприлюднити фото, які вони зробили на подвір’ї медзакладу та їх звернення:

Як відомо, вже довгі роки головною окрасою території даного медзакладу за часів його попереднього керівника - Володимира Фаля були зелені насадження. Дана територія приваблює для відпочинку не тільки пацієнтів лікарні, а й жителів району вулиць 1 Травня та Рокоссовського, особливо мам з маленькими дітьми. Кожного року вкриваються рясною зеленню розлогі верби, що дають значний затінок, радують око кущі форзиції, які з настанням весняного тепла вибухають жовтим цвітом, а у басейні, що розміщений посеред лікарняного парку влітку водилися декоративні карпи, та спускали на воду річкове латаття. На фоні всієї цієї краси люди робили сотні селфі та родинні фото.

Але, як то кажуть, кожна нова «мітла» мете по-новому. Вочевидь, що новий очільник 2-ї міської лікарні 53-річний Владислав Кухар (колишній начальник управління охорони здоров’я міської ради), якого було призначено на нинішню посаду 20 жовтня минулого року не дуже сентиментальний, коли мова йде про зелені насадження. Хоча в своєму інтерв’ю міському телебаченню напередодні свого призначення, 10 жовтня він розказував, які позитивні почуття викликає в нього оновлена зусиллями місцевої влади Алея героїв, на якій він познайомився зі своєю дружиною.

Скоріш за все, такими темпами, лікарняний парк протягом року-двох перетвориться на суцільне «футбольне поле» без жодного кущика та деревця, а прогулюватися по ньому, можна бути лише поспіхом та не затримуючись, як це було раніше на Алеї Героїв. До речі, та сама доля спіткала і територію інфекційного відділення лікарні.

Дивлячись на зруби дерев, можна зробити висновок, що частина з них, дійсно - хворі та пошкоджені, але ж далеко не всі, а особливо шкода величезну вербу, яка знаходилась біля колишнього тенісного корту. Під її вітами відпочивали десятки родин з дітьми з навколишніх вулиць, тепер же від дерева лишився лише пеньок.

До речі, саме 22 квітня людство відзначає День Землі, про це сьогодні навіть Гугл нагадав. Це свято стало загальнолюдським символічним святом любові і турботи про нашому спільному домі і відзначається у всьому світі з метою продемонструвати підтримку захисту навколишнього середовища.Народна новина, автор: Марина Охріменко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дерева, лікарня, Кухар

Добавить в: