• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 75% першачків хворіють: у Новгороді-Сіверському молодші класи гімназії №1 перевели на дистанційку


реклама

75% першачків хворіють: у Новгороді-Сіверському молодші класи гімназії №1 перевели на дистанційку

 

Молодші класи Новгород-Сіверської гімназії №1 на тиждень, починаючи з 19-го квітня, переводять на дистанційне навчання. Таке рішення прийняла сьогодні,16 квітня, комісія з техногенно-екологічної безпеки Новгород-Сіверської міської ради.Причина: захворюваність школярів. З 12 по 14 квітня на уроки не прийшли 35% дітей.

Найвищий показник захворюваності саме серед першокласників гімназії.


«Саме в перших класах були присутніми 5-7 учнів, тобто 75% першокласників не відвідували заклад. Інші школи та садочки Новгород-Сіверщини працюватимуть в звичному режимі. Ми моніторили ситуацію. Там більш-менш ситуація стабільна. Будемо спостерігати за динамікою, якщо буде збільшуватись, кількість дітей, які захворіли, то будемо відповідні рішення приймати», - прокоментувала ситуацію в.о. начальника відділу освіти Новгород-Сіверської міськради Алла Жорова.

За словами головного лікаря Новгород-Сіверського центру первинної допомоги Оксани Черненко, до педіатрів звернулись 93 дитини. У 29-ти встановили діагноз «пневмонія», у шістьох дітей підтверджений діагноз COVID-19.

На лікуванні в стаціонарі з пневмоніями та бронхітами перебуває 18 дітей від 3 до 10 років. Діти з підтвердженим коронавірусом лікуються вдома. Всього з початку епідсезону на Новгород-Сіверщині на COVID-19 захворіло 27 дітей.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Новгород-Сіверська гімназія №1, діти, першокласники, дистанційне навчання

Добавить в: