Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Завершується капремонт басейну колегіуму №11

Завершується капремонт басейну колегіуму №11

Завершується капітальний ремонт басейну чернігівського колегіуму №11, який розпочався ще у березні минулого року.Учень цього навчального закладу Єгор у початкових класах відвідував заняття з плавання. Згадає, яким приміщення було тоді.

Єгор, учень чернігівського колегіуму №11: «Була звичайна плитка, яка знаходиться напевно у всіх басейнах. Звичайний радянський басейн. Я знаю, що його реставрували, але я там не був ніколи. Це цікавіше, чим бігати по спортивному майданчику чи просто кидати м’яч. Мені плавати цікавіше було б».

Заступник начальника Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради Олександр Макаров показує, що вже зроблено. Каже, раніше басейн наповнювався водою з системи гарячого водопостачання та працював тільки в опалювальний сезон. Аби забезпечити його роботу протягом усього року, поблизу приміщення встановили теплові насоси.

Олександр Макаров, заступник начальника УКБ ЧМР: «Після демонтажних робіт, у нас були роботи по повній заміні плитки – підлога та стіни, ремонт чаші басейну, повністю відбувся ремонт каналізації, системи водопостачання. Також відбувся капітальний ремонт приміщень, які є супутніми. Це туалети, це роздягальні і кімнати для тренерів та обслуговуючого персоналу. Також було укріплено дверні пройоми, у зв’язку з тим, що з часом їх стан був в досить поганому стані. Система вентиляції також була зроблена».

Для покрівлі басейну використали спеціальну плівку ПВХ. Завдяки своїм властивостям вона стійка до різних температур та не вимагає особливого догляду.

Проєкт, який передбачає повну реконструкцію будівлі, фінансується з міського бюджету.

Олександр Макаров, заступник начальника УКБ ЧМР: «Взагалі проєкт у нас коштує 6 мільйонів 50 тисяч гривень. Цей проєкт двохрічний. В минулому році ми використали 3 мільйони гривень. В цьому році нам виділена остача суми».

До повного завершення реконструкції басейну залишилося зробити підвісну стелю та закупити спеціальне обладнання. Об’єкт мають здати до 30 серпня. Та це зроблять навіть раніше, запевнив Олександр Макаров.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: басейн, колегіум №11, капітальний ремонт, Олександр Макаров, «Новий Чернігів»

Добавить в: