Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У КНП «Сімейна поліклініка» запрацював великий басейн

У КНП «Сімейна поліклініка» запрацював великий басейн

 

Тимофій радо плескається у басейні "Малятко" разом з мамою. Хлопчик прийшов на третє заняття з плавання. Розпочав він з маленьких ванночок, а тепер перейшов у басейн побільше. Тому, як у Тимофія виходить гарно плавати, пілся 5-ти років він за бажанням плаватиме у великому басейні, який днями знову запрацював у КНП «Сімейна поліклініка».Олена Ревко керівниця реабілітаційного підрозділу КНП «Сімейна поліклініка» ЧМР:
- Існує 2 басейни. "Малятко" ми запустили наприкінці січня і тепер ми вирішили, що ми можемо приймати і дітей, яким виповнилось 5 років і старше.
Глибина великого басейну від 75 см. до 1 м. 10 см.

Басейн довжиною 11 метрів, та шириною 4.5 метри відвідуватимуть дітки від 5 до 14 років, в залежності від зросту. Температура води у великому басейні сягає від 28 до 30 градусів. Басейн для малечі тепліший - від 31 до 33. В обох басейнах батьки можуть підтримувати дітей, за умови вчасно зданих аналізів, так само, як і малеча. Для маленьких хлопчик потрібен шкребок на ентеробіоз і довідка від сімейного лікаря про відсутність шкірних захворювань, для маленьких дівчаток - шкребок на ентеробіоз, огляд у дитячого гінеколога і також довідка від сімейного лікаря про відсутність шкірних захворювань.

Мамам, які хочуть відвідувати басейн разом з дітьми потрібно отримати довідку у гінеколога, негативний результат на ентеробіоз, довідку від сімейного лікаря про відсутність шкірних захворювань та флюрографію. Для тата список такий самий, окрім довідки від гінеколога.

Відвідувачів розділяють на групи за різним часом. В першу зміну приходить 4 групи і в другу також. 1 заняття триває 45 хвилин.

Для відвідувачів заняття у басейні платні, адже послуга не входить в пакет медичних послуг, гарантованих державою. Ціни різняться від 140 гривень до 208, в залежності від розміру басейну. Раніше ці басейни не функціонували, у звязку з реконструкцією котельні.Роман Поляков заступник медичного директора КНП «Сімейна поліклініка»:
- Тут завжди були гарні фільтри. На кожен басейн, на кожну ванну у нас іде окремий фільтр. На великий басейн у нас нова система фільтрації. Взагалі вода прирівнюється до питної. У нас дуже гарна хімія, ми купуємо дезинфікуючі засоби, якісні і дорогі без хлору і без запаху, гіпоалергенні.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: басейн, поліклініка, плавання

Добавить в: