Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Студентка-перукарка здобула 2-ге місце у конкурсі за професією

Студентка-перукарка здобула 2-ге місце у конкурсі за професією

З 13.04.2021 р. по 15.04.2021 р. у місті Кропивницькому (Кіровоградська область) проходив ІІІ-ій етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Перукар».

Карантинні обмеження внесли свої корективи у формат проведення заходу. Для виконання конкурсних завдань, відправки та прийому інформації від учасників конкурсу організатору був використаний вебсервіс Google Classrom. Для цього була проведена дуже велика організаційна робота представниками кожного навчального закладу на місцях.
Нашу область представляла учениця Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування Лазар Юлія, яка навчається за професією «Візажист. Перукар (перукар-модельєр)» - майстер виробничого навчання Соломатіна О.М.

Пройшовши два тури: теоретичний та практичний, 15 квітня увесь колектив навчального закладу з нетерпінням чекав результати конкурсу. Перелік переможців, як завжди, розпочався з 6-го місця. 6,5,4,3…

І ось нарешті, така приємна перемога – ІІ-е місце серед 24 учасників Всеукраїнського конкурсу. На першому – господарі конкурсу – навчальний заклад м. Кропивницький.


Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Лазар, перукар, учениця, училище, зачіска

Добавить в: