• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівські медики розповіли про стан дітей, які постраждали через падіння з висоти


реклама

Чернігівські медики розповіли про стан дітей, які постраждали через падіння з висоти

 

Півторарічна дівчинка, яка випала з вікна п'ятого поверху у Чернігові та півторарічний хлопчик з Кіптівської громади, який впав із сходів другого поверху перебувають в реанімації Чернігівської обласної дитячої лікарні. Дівчинка в легшому стані, хлопчик - у важкому. Про це Суспільному сказав головний лікар обласної дитячої лікарні Олександр Карета.Як повідомила Суспільному речниця обласної поліції Наталія Слабеняк, діти постраждали 13 квітня. Мати дівчинки, яка випала з п’ятого поверху у Чернігові, поралася у цей момент на кухні. Вікно у кімнаті було на провітрюванні. Дитина самотужки відчинила вікно та випала з нього.


За словами Наталії Слабеняк, також 13 квітня до реанімації Чернігівської обласної лікарні шпиталізували хлопчика із Кіптівської громади. З її слів, сім'я проживає у гуртожитку. Поряд з кімнатою та кухнею знаходяться сходи. Дитина вибігла на коридор та впала із другого поверху в проліт між сходами.

Обидві родини характеризуються з позитивної сторони.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: стан дітей, Олександр Карета, обласна дитяча лікарня

Добавить в: