• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Хата Шевченка горіла в Холмах на Корюківщині


реклама

Хата Шевченка горіла в Холмах на Корюківщині

 

Без даху над головою залишився 39-річний житель селища на прізвище Шевченко. Пожежа сталася, коли його не було вдома. Вогнеборців викликали сусіди.


На місці пожежі у Холмах

Корюківські рятувальники повідомляють, що пожежа сталася близько 15-ї години. За викликом на селищну вулицю Дружби виїздив підрозділ з Корюківки та місцева пожежна команда з Холмів.

Стіни дерев’яного житлового будинку залишилися неушкодженими, а ось перекриття пошкоджене по всій площі, повністю згорів дах. Рятувальники зазначають, що причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. У будинку були піч і грубка. Загорілося від печі. Рятувальники не дивуються цьому, бо димохід був весь у тріщинах, через які полум’я чи навіть маленькі іскорки легко вибиваються назовні.

Близько 17-ї години пожежники ліквідували пожежу. За цей час чоловіка, який лишився даху над головою, вони не бачили. Люди казали, що він поїхав у Корюківку, і що інколи його не буває вдома по декілька днів. Відомо, що сім`ї він не має, ніде не працює.


Після пожежі

Джерело: Сусіди.City. Фото надане корюківськими рятувальниками

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пожежа, Корюківщина, Холми

Добавить в:
 
 


Центр Комплект