• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Пішов з життя Калюжний Михайло Онисимович


Талион

Пішов з життя Калюжний Михайло Онисимович

 

Сьогодні стало відомо, що вночі, на 94-му році життя пішов у вічність Калюжний Михайло Онисимович, колишній заступник голови правління Чернігівської облспоживспілки по заготівлях.

Про це Gorod.cn.ua повідомили наші читачі, які пам’ятають Михайла Онисимовича, як виключно порядну, добру і чуйну людину. Як розказала нашому виданню 49-річна голова обласного комітету профспілки та начальниця відділу кадрів і організаційно-масової роботи Чернігівської облспоживспілки Губар Олена Василівна, Михайла Онисимовича госпіталізували зі скаргами на серце у 2-гу міську лікарню.На фото Михайло Онисимович зправа в Носівці, знімок 50-х років

- Михайло Онисимович - пішов на пенсію у 1988-му році. Проте весь цей час він не поривав зв’язок з нашою установою, приймав участь у різного роду заходах, я неодноразово була в нього вдома, вітала зі святом 9-го травня, оскільки він ще й ветеран війни. У Споживспілці з початку 50-х років, пройшов весь шлях від найнижчої посади до керівної за ці роки. Починав з завідуючого магазином в с.Ліски. Оскільки відповідав за заготівлю овочів, то його дуже добре знали в районах. Під його керівництвом будувалися магазини, підприємства ресторанного господарства, переробні та заготівельні підприємства. Калюжний приділяв багато уваги впровадженню високоврожайних сортів картоплі та овочів в колгоспах і радгоспах області.

На фото Губар Олена Василівна та Калюжний Михайло Онисимович

- Дуже активний був, любив спілкуватися, на фото нижче - він на святкуванні 90-річного ювілею нашого Кооперативного коледжу в 2012-му році.Самовіддана праця Михайла Онисимовича була відзначена різними нагородами, серед яких: орден «Знак Почета», медаль «За доблестный труд», «Отличник советской потребительской кооперации», почесною трудовою відзнакою «Знак Пошани» Укоопспілки та багатьма Почесними грамотами та відзнаками.На фото Михайло Онисимович посередині

- Отримати саме орден «Знак Почета» у радянські часи - це було практично нереально, я вам скажу, - розказує Олена Василівна. - Потрібно було мати кришталеву репутацію.

- Наша організація допоможе родині Михайла Онисимовича з витратами на поховання, обов'язково прийдемо провести в останню путь - закінчує розмову Олена Василівна.

Прощання відбудеться завтра о 10.30 від моргу 2-ї міської лікарні. Відомо, що в чоловіка був виявлений ковід, тому похорон відбудеться в умовах карантинних обмежень.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Калюжний, помер, Губар

Добавить в:
 
 


Центр Комплект