• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Важких пацієнтів з COVID-19 із Ніжина везтимуть на лікування у Чернігів


Важких пацієнтів з COVID-19 із Ніжина везтимуть на лікування у Чернігів

 

Пацієнтів із важким перебігом COVID-19 із Ніжина везтимуть на лікування у медзаклади Чернігова, середнього ступеню важкості – до Бахмацької ЦРЛ. Інформацію Суспільному підтвердив головний лікар Ніжинської центральної міської лікарні Олександр Костирко.Це зробили, щоб розвантажити медичний заклад. Ніжинська центральна міська лікарня переповнена. Лікарня розрахована на 240 ліжок, зараз на стаціонарному лікуванні перебуває 300 людей, більшість має важкий перебіг COVID-19 і пневмонію.

«Сьогодні 11 пацієнтів виписали, заклад все одно переповнений», - сказав Костирко.


Пацієнтів із важким перебігом хвороби, які потребують кисневої підтримки, спрямовуватимуть у медичні заклади Чернігова. П'ять місць на добу для пацієнтів з Ніжина відвели у Чернігівській обласній лікарні, три місця на добу – у Чернігівській міській лікарні №2. Хворих середнього ступеня тяжкості направлятимуть у Ніжинську та Бахмацьку центральні районні лікарні. Рішення про це ухвалили під час міжвідомчої наради у Ніжинській міській раді спільно з департаментом охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації.

Матеріал по темі:

В Ніжинській міськлікарні не вистачає місць для хворих на ковід

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжинська ЦРЛ, хворі, коронавірус, лікування

Добавить в:
 
 


Центр Комплект