• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Одна область у "жовтій". МОЗ оновило поділ на карантинні зони


Одна область у "жовтій". МОЗ оновило поділ на карантинні зони

 

Станом на 1 квітня у 10 областях та місті Києві встановлений "червоний" рівень епідемічної небезпеки.За даними Міністерства охорони здоров'я, до "червоних" зон потрапили Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

"Помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки встановлено на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької та Черкаської областей.


У "жовтій"зоні залишається єдина область — Херсонська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Ніжинській міськлікарні не вистачає місць для хворих на ковід

Також станом на 1 квітня в Україні залишилося лише три області, в яких показник госпіталізацій не перевищено — в Кіровоградській (41,6), Луганській (41,9) і Херсонській (42,5). Найгірша ситуація з госпіталізаціями спостерігається у Хмельницькій області 122,2. У Києві цей показник також становить 110,1.

Джерело: Суспільне

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: епідемічне зонування, МОЗ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект