• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Чернігівгаз Збут» ціну на газ для Батурина не змінить


«Чернігівгаз Збут» ціну на газ для Батурина не змінить

 

«Чернігівгаз Збут» не змінить ціну на газ для Батурина. Про це Суспільному сказав директор підприємства Іван Луста.Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оштрафувала «Чернігівгаз Збут» на 204 тисячі гривень через підвищення ціни на газ для непобутових споживачів Батуринської громади. Підписували договір вони з ціною 4,91 грн за кубометр газу, а вже згодом «Чернігівгаз Збут» виставив ціну у 7,17 грн за куб.

Згідно з законодавством, про перегляд тарифу постачальник газу мав повідомити за 30 днів. Цього вони не зробили. Це і стало приводом для перевірки компанії та подальшого штрафу.

Чи оскаржуватимуть рішення НКРЕКП у «Чернігівгаз Збуті» поки не коментують, оскільки воно до них ще не надходило.


«ТОВ «Чернігівгаз Збут» вже постачає і буде постачати природній газ за ціною 7 тисяч 186 гривень 10 копійок за одну тисячу метрів кубічних. Це разом з транспортуванням природного газу. Ця ціна, навіть на сьогодні, вона не є навіть ринковою, тому що ринкова ціна на сьогодні близько 8 тисяч гривень», – сказав директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста.

Зі слів першого заступника Батуринського міського голови Олександра Козловського, через підвищення ціни газу, школи, дитячі садки та лікарні у громаді могли залишитись без опалення через брак грошей у бюджеті. Далі ж громада планує звертатися до Верховного суду, а також нардепа за округом, аби Верховна Рада внесла зміни до законодавства.

«Ми хочемо звернутися до нашого депутата ВР від нашого округу з тією метою, щоб він запропонував внести зміни до закону України «Про публічні закупівлі», щоб знизити оці усі маніпуляції з боку монополістів. Щоб вони мали право підвищувати ціну лише один раз на 90 днів. Щоб вони відмінили оце, що підвищувати ціну на газ можуть монополісти майже кожного дня», – сказав перший заступник Батуринського міського голови Олександр Козловський.

Про зміну ціни природного газу Батуринську міську раду повідомили. Директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста сказав, що вони будуть виконувати умови тендерного договору. Постачання газу «Чернігівгаз Збут» припинить лише коли споживач відмовиться від послуг підприємства.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Батурин, Іван Луста, «Чернігівгаз Збут», Олександр Козловський

Добавить в:
 
 


Центр Комплект