• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Юні футболісти з селища Холми виграли обласні змагання з футзалу й готуються до всеукраїнських


Талион

Юні футболісти з селища Холми виграли обласні змагання з футзалу й готуються до всеукраїнських

 

У селищі Холми давно не пам’ятають такого успіху, щоб місцеві футболісти вибороли право брати участь у змаганнях всеукраїнського рівня. На це спромоглися 14-15-річні вихованці Миколи Щербака, керівника гуртка з футболу місцевого Будинку творчості дітей та юнацтва.Спочатку команда юних холминських футболістів 6 березня взяла участь в обласних зональних змаганнях з футзалу у Новгороді-Сіверському, де посіла 1 місце, та вийшла до фінальної частини. А 13 березня у фіналі, який відбувся у Чернігові, виборола першість з-поміж п’яти команд-учасниць. Друге місце — у Куликівської громади, третє — у Ріпкинської.

Нині холминська команда вже готується до всеукраїнських змагань з футзалу, які відбудуться з 2 по 4 квітня у місті Гребінка Полтавської області

Керівник гуртка з футболу Холминського Будинку творчості дітей та юнацтва, вчитель фізкультури місцевої школи Микола Щербак радіє за своїх вихованців. Каже, на канікулах діти збираються на тренування щодня. За словами тренера, великим стимулом для занять футболом стало нове поле із сучасним покриттям біля школи — діти обожнюють там грати. У холодну пору та в негоду футболісти перебираються у шкільний спортзал.


Микола Щербак розповів, що дівчат, охочих займатися футболом, немає. А ось хлопців тренує п’ять років. Нині у нього дві групи, тридцять вихованців. Юні футболісти забезпечені формою та м’ячами, які придбав відділ освіти, культури, молоді та спорту селищної ради.


Вихованці гуртка з футболу під час тренувань і їхій керівник Микола Щербак

— А після перемоги в обласних змаганнях з футзалу голова селищної ради Василь Чеботарь подарував нам ще три м’ячі, — каже Микола Миколайович. — І пообіцяв забезпечити транспортом для поїздки на всеукраїнські змагання. Свою підтримку обіцяли також депутат обласної ради Олександр Левицький і керівництво Холминського спиртзаводу. Нам приємно, що дітей підтримують.

У селищі сподіваються, що Холминщина, яка багато років була традиційно сильною у футболі, поверне свої позиції у цьому виді спорту. Головне, що є бажання у покоління, що підростає, та є ті, хто готовий підтримувати його.

У Холминському Будинку творчості дітей та юнацтва діють 28 гуртків (з них 5 — на базі Козилівської школи), які відвідують 434 дитини. З ними займаються 17 керівників.

Директорка БТДЮ Альона Кубрак каже, що із запровадженням коронавірусного карантину у їхній роботі мало що змінилося. Діти із задоволенням відвідують гуртки. Разом з керівниками дистанційно беруть участь в обласних та всеукраїнських конкурсах. Лише з початку цього року мають непоганий ужинок. Так, дев’ятеро вихованців гуртків були відзначені у конкурсах «Український сувенір» і «Новорічна композиція». Вихованка гуртків Владислава Догадаєва посіла третє місце в обласному конкурсі «Здорова дитина — здорова нація» (керівник Альона Мель) і перше місце в обласному конкурсі «Запрошуємо на WEEKEND» (керівник Валентина Шевчик).

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: футбол, футзал, селище Холми, Микола Щербак

Добавить в:
 
 


Центр Комплект