• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Рух міжнародною трасою М01 на Чернігівщині перекрили через реформу лісгоспів


реклама

Рух міжнародною трасою М01 на Чернігівщині перекрили через реформу лісгоспів

 

Жителі Добрянської території громади перекрили рух міжнародною трасою М01 (Київ – Чернігів – Нові Яриловичі) в районі повороту на с. Грибова Рудня. Люди вимагають залишити Добрянський держлісгосп окремою юридичною особою, а не приєднувати його до Городнянського.Про це журналістам повідомила бухгалтерка Добрянського лісового господарства Марія Сорока. Акція почалася о 10-ій ранку та триватиме 3 години.

Нагадаємо, реформу лісових господарств заплановано на кінець квітня. Про це 18 березня на селекторній нараді в облдержадміністрації сказав керівник обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Аніщенко. Тоді з 12 лісгоспів області залишиться 5 із центрами у Городні, Корюківці, Ніжині, Новгород-Сіверському та Чернігові.

У Семенівці та Добрянці виступили проти такої реформи. В останній 17 березня під будівлею лісгоспу мітингували жителі територіальної громади. Люди бояться скорочень через імовірне приєднання до Городнянського лісгоспу, а голова селищної ради Світлана Бицько – втрати бюджетоутворюючого підприємства, яке забезпечує 60% власних надходжень громади.

За словами голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця, місцеві податки та збори, які платять державні лісогосподарські підприємства, і після реформування будуть сплачуватися до бюджетів тих самих ОТГ, сільських і селищних рад.

Джерело: Суспільне Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лісгосп, протест, реформа, Болоховець

Добавить в:
 
 


Центр Комплект