• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Газ «під ключ». Зручно, вигідно, безпечно


реклама

Газ «під ключ». Зручно, вигідно, безпечно

 

АКТУАЛЬНО У 2020 році працівники «Чернігівгазу» газифікували 20 багатоповерхівок та 333 приватних будинки, забезпечивши комфортний побут для 2,5 тис сімей. Також компанія збудувала та підключила системи газопостачання на 15 промислових об’єктах загальною потужністю 6,7 тис м куб/год. Серед них – асфальтобетонний завод та зерносушильні комплекси.   Приватний будинок в передмісті Чернігова. Анатолій Михієнко розігріває на обід суп на газовій плиті. На кухні  - світло та затишно, у вікна зазирає уже по-весняному тепле сонце. Чоловік зменшує температуру котла. «Чому ми обрали газ? Бачте, ніяких фізичних навантажень при опаленні – увімкнув, вимкнув, і все. Порівняно з усіма іншими  джерелами енергії  газ – це, по-перше, зручність. По-друге – кошторис показав, що електрика витратніша», - розповідає Анатолій.

   Будуючи будинок, або купуючи квартиру, ми мріємо про затишок і комфорт, хочемо мати щодня тепло та гарячу воду. Безперебійно та незалежно від пори року. Газ залишається неодмінним фаворитом - на відміну від дров чи вугілля, його не потрібно спеціально заготовляти «на зиму». Час від часу в наших оселях з різних причин на деякий час зникає те чи інше благо цивілізації: вода - холодна чи гаряча, централізоване опалення, електрика. У постачанні газу нема таких перебоїв, які виникають, наприклад, у постачанні електроенергії за несприятливих  погодних умов.  Опалення природним газом обходиться принаймні вдвічі дешевше, ніж опалення електрикою. Він більш енергоємний, а отже, і ефективний - газовий водонагрівач за той самий час нагріє вдвічі більше води, ніж електричний, а газова плита набагато швидше за електричну приготує чи підігріє їжу. Крім того, газ – найекологічніший з усіх видів викопних палив:  при його згорянні виділяється на 60% менше парникових газів, ніж при згорянні вугілля чи мазуту, не виділяються такі токсичні речовини, як оксид сірки, азот чи важкі метали.


   «Фактично, питання вибору на користь газу не стояло, - каже Анатолій Михієнко.  - Ми написали заяву на газифікацію, приїхали газовики, все подивилися, сказали, що нам підходить підключення за стандартними умовами. А далі  робили все поетапно, вчасно, радили – наприклад, яка потужність котла потрібна, які бренди працюють найкраще та економічно вигідніші. І головне, що для нас увесь процес газифікації був зрозумілим».

   Приєднання до газової мережі – складний технологічний процес, який варто довіряти лише фахівцям. І з міркувань безпеки, і з міркувань зручності, адже  газ «під ключ» - комплексна послуга для тих, хто прагне заощадити гроші і час. А комфортне споживання газу в результаті залежить від якості робіт з будівництва зовнішніх та внутрішніх газових мереж, індивідуального підбору газового обладнання. 


   «Серед переваг комплексного підключення -  синхронність виконання усіх процесів, професійний супровід, якісні матеріали та новітнє газове обладнання, що дозволить суттєво заощадити клієнту час та кошти під час газифікації об’єкта», - розповідає директор з капітального будівництва АТ «Чернігівгаз» Сергій Дорошенко.

   Саме облгази надають послугу приєднання до газорозподільної системи. Газорозподільні компанії є беззаперечними лідерами у наданні ліцензованої послуги з газифікації.

   «В цілому ми надаємо повний спектр послуг з  газифікації – починаючи від консультацій з придбання газового обладнання, його встановлення відповідно до державних будівельних норм, розробки проектно-кошторисної документації, виконання будівельно-монтажних робіт і до пуску газу безпосередньо на об’єкт замовника. «Чернігівгаз» має 65-річний досвід роботи, і такий досвід фахівців у поєднанні з новітніми технологіями дозволяють нам газифікувати об’єкт  будь-якої складності.   Ми використовуємо виключно сертифіковані матеріали, а працівники компанії, які будують газові мережі, проходять відповідне навчання», - пояснює Сергій Дорошенко.


   Послуга приєднання – доступна усім! Живете ви у місті або у приватному секторі, єдине, що має значення – відстань до газопровода та потужність споживання. Потужність – це максимальний об’єм використання газу усіма наявними газовими приладами (простіше кажучи, який обсяг газу може споживати домогосподарство або підприємство, якщо увімкне усі газові прилади. Потужність визначається за паспортами газового обладнання, яке буде встановлено).  Ці ж фактори впливають на швидкість та вартість приєднання.

   Якщо потужність газоспоживання не перевищує 16 куб.м/год., а відстань до місця приєднання по прямій лінії не перевищує 25 метрів у сільській та 10 метрів у міській місцевості – ви можете скористатись послугою стандартного приєднання. Строк такого приєднання - до 90 днів, вартість у кожному регіоні фіксована, її визначено постановою НКРЕКП. Якщо маєте інші параметри  - Вам підійде нестандартне приєднання. Строк і вартість тут будуть індивідуальними, залежно від технічних умов реалізації проекту.

   Щоб газифікувати будинок чи підприємство, збудувати внутрішньобудинкові мережі та підібрати обладнання для опалення, потрібно звернутися до 104 ua Клієнтських просторів, які обслуговують клієнтів АТ «Чернігівгаз».  Написати заяву у Персонального менеджера, який надалі контролюватиме усі етапи підключення і навіть допоможе підібрати газове обладнання. Окрім заяви, потрібно надати пакет документів.

Для побутових споживачів:
- копії документів які посвідчують фізичну особу або її представника;
- довідка про реєстраційний номер облікової картки платника податків;
- копії документів про визначення права власності (користування) об’єкта газоспоживання(об’єкта містобудування, земельної ділянки);
- графічний план земельної ділянки, або ситуаційний план (схема) місцезнаходження земельноїділянки замовника із визначенням її меж;
- копія належним чином оформленої довіреності представника замовника (за потреби);
- копії паспортів газових приладів (пристроїв), із зазначенням технічних характеристик

Документи, які необхідно надати юридичним особам та ФОП:
- копії свідоцтва про державну реєстрацію та/або витяг з державного реєстру;
- довідка про взяття на облік або реєстрацію у ДФС відповідно до вимог Податкового кодексу України;
- копії документів про визначення права власності (користування) об’єкта газоспоживання(об’єкта містобудування, земельної ділянки);
- графічний план земельної ділянки, або ситуаційний план (схема) місцезнаходження земельноїділянки замовника із визначенням її меж;
- копія належним чином оформленої довіреності представника замовника (за потреби);
- копії паспортів газових приладів (пристроїв), із зазначенням технічних характеристик;
- свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість та/або свідоцтво про сплатуєдиного податку    Підключення до газових мереж складається з двох етапів: будівництва зовнішніх і внутрішніх мереж газопостачання. Газові мережі зовнішнього газопостачання – це мережі  від місця забезпечення потужності до місця приєднання об'єкта або земельної ділянки замовника. Простіше кажучи – це відрізок труби від газопроводу, до якого під’єднується споживач, до лічильника домогосподарства. Газові мережі внутрішнього газопостачання – це мережі від точки приєднання об'єкта або земельної ділянки замовника до його газових приладів включно або до системи газоспоживання третіх осіб (замовників, споживачів). Це мережі, які йдуть від лічильника до газових приладів.

   При замовленні у оператора ГРМ відразу всього комплексу робіт з будівництва зовнішніх та внутрішніх мереж газопостачання замовник знає, скільки коштів та часу знадобиться на газифікацію. Крім того, проектування та монтаж зовнішніх  і внутрішніх мереж відбувається одночасно – а це значно скорочує терміни газифікації, адже фахівці проводять усі роботи паралельно. Для проектування і будівництва мереж внутрішнього газопостачання необхідно здійснити підбір газового обладнання та його потужності -  а це теж краще довірити спеціалістам. 

   Про етапи  та особливості будівництва зовнішніх і внутрішніх мереж, підбір матеріалів та газових приладів читайте у наступних публікаціях. Отримати консультацію уже зараз можна у 104.ua Клієнтських просторах, за номером телефону з питань газифікації 067 244 9657, або за номерами контакт-центру 067 65 64 104, (0462) 61 62 04.

АТ «Чернігівгаз»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: АТ «Чернігівгаз», приєднання до газової мережі, документы для газифікації, переваги газифікації будинку

Добавить в:


Центр Комплект