• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чи дотримуються карантинних вимог на щоденному ринку в Корюківці. Держпродспоживслужба перевірила


реклама

Чи дотримуються карантинних вимог на щоденному ринку в Корюківці. Держпродспоживслужба перевірила

 

У п’ятницю, 5 березня, з позаплановою перевіркою на щоденний ринок у Корюківці навідалися фахівці Держпродспоживслужби. Що перевіряли?


Головний спеціаліст Сергій Коробко перевіряє наявність антисептиків та деззасобів у підприємців ринку

Позапланову перевірку напередодні жіночого свята ініціювало Корюківське управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області. Начальник відділу Світлана Ментій і головний спеціаліст Сергій Коробко залучили до перевірки дільничних офіцерів поліції й разом з директором ПП «Торг-СВ» Тетяною Зайцевою пройшлися ринком.


Фахівці Держпродспоживслужби, поліція та директор ринку

Перевіряли наявність інформації про обмежувальні заходи на вході і виході з базару, наявність антисептиків для відвідувачів.

Антисептик на вході до базару є і він працює

- Порадувало, що майже всі відвідувачі та працівники ринку були у захисних масках, — каже Світлана Василівна. – Траплялися лише поодинокі відвідувачі, які вдягали їх неправильно, однак вони реагували на зауваження і виправлялися.

Фахівці перевірили також наявність антисептиків та деззасобів у працівників ринку. Зазначають, що не зафіксували й несанкціонованої торгівлі продуктами біля ринку. Залишилися задоволеними й станом побутового приміщення, де створені умови по дотриманню карантинних вимог: є проточна вода, рідке мило, антисептик і деззасоби.

Чи є антисептики і які саме. Це важливо


Світлана Ментій підсумувала, що перевірка не виявила кричущих порушень, навпаки – адміністрація ринку належно слідкує за дотриманням карантинних заходів на своїй території.

Наталія Рубей, Сусіди.City. Фото автора

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: перевірка, ринок, Корюківка

Добавить в: