• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція Чернігівщини нагадує громадянам про необхідність дотримуватися карантинного режиму


Поліція Чернігівщини нагадує громадянам про необхідність дотримуватися карантинного режиму

Спеціальні рейдові групи продовжують перевіряти дотримання карантинних норм на Чернігівщині. З початку дії карантину у Чернігівській області було складено 3764 адмінматеріализа статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.До складу рейдових груп входять поліцейські, співробітники Держпродспоживслужби та громадські формування. Їх робота направлена в першу чергу на превентивні заходи з недопущення поширення хвороби.

Правоохоронці попереджають громадян про необхідність дотримуватися правил карантину. Зокрема носити захисні маски, тримати дистанцію.


На громадян, які не реагують на зауваження поліцейських та відмовляються вдягнути захисну маску в громадських місцях поліція накладає адміністративну постанову, що тягне за собою накладення штрафу від 170 до 255 гривень.Протягом вихідних (20 та 21 лютого) поліція склала 11 адмінматеріалів на осіб, що перебували в громадському місці без захисної маски.

Поліція наполегливо рекомендує громадянам не порушувати умов карантину.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рейд, поліція, карантинний режим

Добавить в: