• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Директора Ніжинської муніципальної варти звільнили на 25-й день роботи. Поліція спіймала його п'яним за кермом


Директора Ніжинської муніципальної варти звільнили на 25-й день роботи. Поліція спіймала його п'яним за кермом

15 лютого Сергія Куцибу, директора Ніжинського комунального підприємства «Муніципальна служба правопорядку — ВАРТА» звільнили з роботи. Офіційна причина, оголошена мером: «Не пройшов випробовування». Не офіційна — інша.В ніч з 12 на 13 лютого у Ніжині, на одній з вулиць, поліцейські зловили Куцибу за кермом ВАЗ-2115 з явними ознаками сп’яніння. Від нього тхнуло алкоголем, була нечітка вимова.

На пропозицію правоохоронців пройти огляд, він відмовився,у присутності двох свідків (нагадую, відмова дихнути в алкотестер або поїхати на медосвідування в лікарню, прирівнюється до нетверезого стану — Авт.).

Поліціанти, склали на Куцибу протокол за керування у нетверезому стані і направили до суду. Тепер екс-посадовцю загрожує штраф 10 тисяч 200 гривень.

Підприємство запрацювало 21 січня. Куциба родом з Носівки. До призначення у Ніжин працював в охоронній фірмі «Шериф».

16 січня Ніжинська міськрада оголосила конкурс на посаду нового очільника мунварти. Та ніжинці балакають, що з кандидатурою влада вже визначилась.

Новим керівником варти нібито стане Костянтин Шпак, син Володимира Шпака (нового начальника ніжинського комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства»), соратника міського голови Ніжина Олександра Кодоли. В кінці грудня Шпака-молодшого взяли у міськраду головним спеціалістом відділу по роботі з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами.

* * *

До речі, у Козельці новий селищний голова Валентин Бригинець ліквідував муніципальну варту. Вона щорічно з’їдала 1,6 мільйона гривень з бюджету громади. І неофіційно вважалася кишеньковою структурою попередниці Бригинця. Та й у більшості ніжинців скептичне ставлення до новоствореного підприємства.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №7 (1814), 18 лютого 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Куциба, Ніжин, мунварта, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в: