Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Професійну фотосесію для молодят з геріатричного пансіонату влаштували волонтери у Чернігові

Професійну фотосесію для молодят з геріатричного пансіонату влаштували волонтери у Чернігові

Перший у житті професійний макіяж, зачіски, костюм й вечірня сукня – молодятам з геріатричного пансіонату до Дня закоханих влаштували фотосесію.Їй 45 років, йому 56. І це, каже подружжя, перше справжнє кохання.

Андрій та Олена молодята, їхньому шлюбу два місяці. Познайомилась пара у геріатричному пансіонаті. Вона в’язала для нього теплі речі. Він – влаштовував для неї сюрпризи.

«Ті почуття, що в молодості, потрібні і зараз».

Олена – сирота. Після інтернату, у 1999 році потрапила до Чернігівського геріатричного пансіонату. Андрій киянин. За фахом фельдшер. Має 2 групу інвалідності. У геріатричному опинився влітку 2019 року.

Півтора року Андрій залицявся до Олени. Робив їй подарунки, всіляко піклувався.

«Дізнався, що Олена ніколи не отримувала торта зі свічками. То я на День народження влаштував їй торт зі свічками», – розповідає чоловік.

Пара разом дивиться кіно, розв’язують кросворди та розмовляють. Кажуть, що не сваряться зовсім.

«Пансіонат – це не інша планета, це такі ж люди. Тим паче, що це перше кохання. Хай це у 45 років, але ж воно таке саме як і у 16», – каже психологиня пансіонату Марина Кульгейко.

Наприкінці грудня закохані одружилися у чернігівському РАГСі.

А до Дня закоханих чернігівський візажист, фотограф та перукар Нікіта Барашкін зробив їм подарунок – влаштував їм першу професійну сімейну фотосесію.

До створення образу Андрія та Олени долучились волонтери, вони надали святкове вбрання. Олені вперше у житті зробили професійний макіяж.

«Очевидно, що люди кохають один одного, це чудово. У наш час справжнє кохання – це почуття, яке нечасто зустрінеш. Тим паче, якщо є певні особливості, то не кожен готовий полюбити за це», – говорить Нікіта Барашкін.

«Чудовий день. Казковий! Емоції зашкалюють», – говорить Андрій Мілованов.

У планах чоловіка показати дружині його рідний Київ, а також влаштувати романтичний пікнік на природі.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День закоханих, фотосесія, UA: Чернігів

Добавить в: