• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Лозянки, льодянки, снігокати, тюбінги, корита. Комунальникам проблема, а дітям радість


реклама

Лозянки, льодянки, снігокати, тюбінги, корита. Комунальникам проблема, а дітям радість

 

— Як засніжило, люди йдуть за санками. Звісно, покупців не стільки, як у минулі роки. Далися взнаки і карантин, і локдаун. З грошима у багатьох сутужно, — розставляє товар у торгівельному центрі 26-річна Катерина Биличко, підприємиця з Носівки. — Як йду містом, бачу різні санчата. Плетені підходять для малечі, її зручно возити, та їх у продажу в Носівці не зустрічала. Вони ж не дешеві. Попит є на металеві універсальні. Ось такі, зі спинкою і зйомною ручкою. Їх ціна від 380 до 470 гривень, — показує товар Катерина. — Чим хороша ручка? Вставив, зняв, не відкручувати-прикручувати не потрібно.Є вибір на чому з’їхати з гірки. Із найпоширеніших — льодянки пластикові, різнокольорові круги. Їх ціна до 150 гривень. Санки-корито теж із пластику. З ручками, за них потрібно триматись, коли летиш з гори. Вони нагадують великий кошик з супермаркету. Коштує така штука 350 гривень. Є ще пластикові санки з кермом. Їх вартість від 2500 гривень. Чимось схожі на зменшені гоночні машинки. Мають кермо, ручне гальмо. Витримують вагу до 80 кілограмів.

Санки-лозянки тим хороші, що у найлютіші морози, якщо дитинка і торкнеться губою, не страшно. Бувають світлі, темні, зі спинкою і підставкою для ніжок, із загнутими полозами, щоб було схоже на колеса.

Ще один плюс санок-лозянок — вони легкі, а витримують вагу до 60 кілограмів. Отож, мішок цукру чи борошна довезете без проблем. Мінус — ціна. Вона залежить від розміру і моделі виробу. І починається від 600 гривень до 1800 і вище. Бувші у використанні можна взяти на сотню-півтори дешевше. На чернігівській фабриці лозових виборів санчата коштують 600 гривень.

Дитячий снігокат не дешевий. Залежно від фірми, дизайну і т. д. Ціна варіюється від 1200 до 3000 гривень. Він не схожий на санки. Більш нагадує дитячий велосипед на лижах. Їздити на ньому рекомендовано дітям з чотирирічного віку.Катерина Биличко

Плюси снігокату — кермо. Отож, можна рулювати, об’їжджати дерева чи інші перепони на шляху. Передня лижа дозволяє маневрувати. Гальмо під ногами, можна тиснути у будь-яку хвилину. В комплекті є буксирувальна мотузка. Отож, раптом що... Мінус — не всім по кишені. Варіант — як подарунок від хрещених чи діда й баби, батьків. Можна гуртом скинутися.

А ще дуже популярні зараз тюбінги. Або надувні санки. Також їх називають «плюшки». На сайті «Розетка» вони коштують від 1150 гривень. Для тюбінгу використовують автомобільну шину, «зашиту» у пластик. Тюбінги називають найбільш травмонебезпечними. Бо вони дуже швидкі.

Та якщо грошей на дорогі санки немає, або батько жадібний і проти покупки, не проблема. Можна з’їжджати з гори на шматках картону з паперових ящиків, на пакеті з супермаркету.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №5 (1812), 4 лютого 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: зимові розваги, санчата, Катерина Биличко, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект