• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Хто за старосту буде? У Лемешах симпатії розділилися


реклама

Хто за старосту буде? У Лемешах симпатії розділилися

 

28 січня у Козелецькій ОТГ пройшла чергова сесія. Вирішувалося чимало питань, зокрема і кадрове. На розгляд були внесені кандидатури старост Білейківського та Лемешівського старостинських округів: Інни Саченко та Ольги Митько-Озірської. Депутати не підтримали обох.Кажуть, у Лемешах між місцевими через майбутнього старосту війна. Одні підтримують ветлікаря Ольгу Митько-Озірську, інші — Надію Харченко, нянечку із дитсадочка.

— Виникла така ситуація, що депутати двічі не підтримали пропоновану кандидатуру попереднього старости Лемешів Андрія Дубика. Після цього з’явилися ще дві кандидатури: Надія Харченко та Ольга Митько-Озірська. Вони збирали підписи на свою підтримку у мешканців округу (там сім сіл). На розгляд була запропонована Митько-Озірська. Та її не підтримали, — пояснює 51-річний Валентин Бригинець голова Козелецької ОТГ.

— Валентине Петровичу, чому? У Лемешах кажуть, що більш авторитетна Митько-Озірська бо вона ветлікар. Зате у Харченко підтримка «наверху».

— Буде наступна сесія, питання старост розглядатимемо.

— Чому ж за Інну Саченко, кандидата на старосту Білейок, не проголосували?

— Можливо, тому, що попередньо її запрошували на комісію, а вона не змогла прийти, оскільки підтвердився «ковід». І не змогла відповісти на всі запитання, які цікавили.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №5 (1812), 4 лютого 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Козелецька ОТГ, староста, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в: