• Брухт ДальнобойСервис


Гордієнку — довічне, Попівці — 15

13 січня Чернігівський Апеляційний суд змінив вирок Деснянського суду Чернігова від 13 січня минулого року. За подвійне вбивство подружжя Зубенків і крадіжку 47-річний Ігор Гордієнко отримав замість 15 років — довічне ув’язнення, а Ніна Попівка замість 11 — 15 років тюрми. Ігоря Гордієнка з Носівки та Ніну Полівку з Шаповалівки Борзнянського району називають «знахарями». Злочин прогримів на всю Україну влітку 2017 року.Три з половиною роки за гратами далися взнаки. Гордієнко посивів, змарнів. Попівка ж, попервах, на засіданнях виглядала добре: погладшала, зморшки на обличчі майже зникли, бо сиділося їй добре, у відділенні для підсудних в чернігівській жіночій тюрмі. На роботу вона не ходила, бо не було вироку. Їла, спала, теревенила з такими ж, як сама, арештантками і писала щемливі вірші. Та колонію законсервували. І зечок вивезли по різних жіночих зонах України. Певно, там не солодко, бо на засіданні Апеляційного суду вона виглядала змореною, дуже схудла.

Гордієнка поліція затримала в іншій області. Він від самого початку визнав вину, хоча на суді кілька разів міняв свідчення. Все чесно розповів під час слідства. Двічі його перевіряли на детекторі брехні. Показав, куди викинув шило, яким вбивав Віталія та Ольгу Зубенків. Шило поліцейські за допомогою магніту витягли зі ставка неподалік автостанції у Борзні. Ігор щиро розкаюється і вину визнав. А от Попівка лише в кінці суду сказала: «Я щиро розкаююся. Мені дуже шкода цих дітей, їхніх батьків і прошу у них пробачення».

Хоча раніше Попівка виставляла себе невинною: «Я нікого не вбивала», — і все валила на Гордієнка.

На жодне засідання ні родичі Гордієнка (у нього мати і два брати), ні родичі Ніни Попівки (у неї мати і четверо дітей) так ні разу і не прийшли.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №3 (1810), 21 січня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: подружжя Зубенків, Апеляційний суд, Ніна Попівка, Шаповалівка, Ігор Гордієнко, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в: