• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Наумівський старостинський округ очолив колишній пастор і працівник з благоустрою Ігор Григор’єв


реклама

Наумівський старостинський округ очолив колишній пастор і працівник з благоустрою Ігор Григор’єв

 

Віруючий і прогресивний, комунікабельний і небайдужий до естетики 49-річний наумівчанин став старостою Наумівського старостинського округу Корюківської громади. Про перші кроки Ігоря Григор’єва на новій посаді.


Ігор Григор’єв


Ігор Григор’єв разом з дружиною Людмилою не місцеві, приїхали на Корюківщину з м. Гола Пристань Херсонської області. І залишилися жити в мальовничому поліському селі.


Ігор і Людмила Григор`єви. Фото: З ФБ-сторінки Ігоря Григор`єва

До кінця липня минулого року Ігор Олександрович працював пастором релігійної громади церкви євангельських християн-баптистів «Новий шлях». Має базову вищу освіту (диплом бакалавра богослів`я Київської богословської семінарії), нині дистанційно навчається на магістратурі.


Ігор Григор`єв під час заходу у міській раді, 9 квітня 2019 р. Фото: З ФБ-сторінки Ігоря Григор`єва

По сумісництву останні три роки трудився працівником з благоустрою. Разом зі своїми помічницями, серед яких і дружина Людмила, заквітчував райцентр. У 2017-му почав цю роботу на волонтерських засадах – вийшло. Тож у наступні роки Корюківка вже активніше розквітала тюльпанами, петуніями, хризантемами. Хоча робота ця дуже клопітка і непроста. Квіти потребують щоденного догляду, правильного поливу і значних людських зусиль. Тоді й результат буде.Неземну красу у Корюківці створюють прості, але старанні люди. Автор: Сусіди.Сіty

Ігор Олександрович каже, що призначення старостою стало для нього повною несподіванкою. Зізнається, що ініціатива точно йшла не від нього самого – посаду довірив йому міський голова Ратан Ахмедов. Погодився, бо вважає за честь працювати з командою корюківського мера.

- Більшості старост простіше, адже вони вже багато років працюють, а для мене ця сфера діяльності – абсолютно нова, - каже Ігор Григор`єв. – Потихеньку входжу в курс справ. За потреби обов’язково радитимусь зі своїми досвідченішими колегами, дослухатимуся їхньої думки.

Щодо планів і бачень роботи у ввіреному йому Наумівському старостинському окрузі, чоловік каже, що не звик говорити про те, що колись буде. Йому, каже, звичніше показувати результат і оцінювати вже зроблене. А для цього потрібен час. Хоча б рік.


Ігор Григор`єв. Фото: З ФБ-сторінки Ігоря Григор`єва

- Точно опікуватимуся благоустроєм і про-довжуватиму роботу, розпочату моєю попередницею Марією Сухою, - каже Ігор Григор’єв. – Є хороші напрацювання попередніх років, які заслуговують на продовження.

Для кращої комунікації з населенням новий староста створив у Фейсбуці групу «Наумівський старостинський округ Корюківської міської ради». Сам її веде, подає інформацію, відповідає на запитання. У цій групі Ігор Олександрович вітає своїх земляків зі святами, нагадує про карантинні обмеження, інформує про новини старостату і громади, старт реєстрації на пробне ЗНО, попереджує про погіршення погодних умов тощо.

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ігор Григор`єв, староста, Наумівський старостинський округ

Добавить в: