• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Україна може отримати одразу три вакцини від COVID-19, - Шмигаль


Україна може отримати одразу три вакцини від COVID-19, - Шмигаль

Україна отримає вакцину не пізніше лютого


Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль


Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна в перших партіях вакцини COVID-19 може отримати відразу три препарати. Про це він розповів в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Ми є учасниками всесвітньої ініціативи COVAX, а також зверталися до всіх наших партнерів щодо необхідності поставки перших партій вакцини якомога скорше. Наразі можу стверджувати, що ці перемовини дали всій результат – Україна буде мати вакцину не пізніше лютого. На сьогодні є змога обирати з трьох вакцин, і скорше за все, в перших партіях ми будемо мати якраз три різні вакцини", - зазначив прем'єр.


Він також уточнив, всі ці ліцензовані в Україні вакцини будуть схвалені ВООЗ і в інших країнах, а також матимуть підтверджений відсоток ефективності.

За словами Шмигаля, наразі уряд веде перемовини зі шістьма виробниками вакцини, які сьогодні "мають дві стадії клінічних досліджень, проводять третю, реєструються в інших країнах і в Всесвітній організації охорони здоров'я, як офіційна і легалізована вакцина".

Він також уточнив, що МОЗ України підписало практично зі всіма non-disclosure agreement. Це означає, що українська сторона не має права обговорювати публічно ці речі, зокрема називати якісь назви чи параметри.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що уряд вирішив доручити займатися закупівлею вакцини проти коронавірусного захворювання міжнародній організації Crown Agents із Великої Британії, а не державному підприємству "Медичні закупівлі".

Джерело: Zik.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вакцина, Денис Шмигаль, COVID-19

Добавить в: