• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Кабмін ухвалив зниження ціни на газ для населення


Кабмін ухвалив зниження ціни на газ для населення

Встановлена урядом ціна становитиме приблизно 40% від мінімальної зарплатиКабінет міністрів України 18 січня ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ на рівні 6,99 грн за кубометр. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram.

Таким чином, постачальники газу не зможуть піднімати ціну вище, ніж 6,99 гривні за куб. м. За словами очільника уряду, це дозволить знизити вартість газу для українців в середньому на 30%. Зазначається, що така ціна діятиме до завершення опалювального сезону або до кінця карантину.


Міністр додав, що встановлена урядом ціна є нижчою на 1,5 грн від тієї, яка була у 2018-2019 роках.

"У зимові місяці тих років платіжки в середньому становили 2,5-3 тисячі гривень. Або 75% від тодішньої мінімальної зарплати. Встановлена нами ціна (6,99 грн/куб) означає, що за такого ж споживання середня платіжка буде приблизно на 500 грн меншою. І становитиме приблизно 40% від мінімальної зарплати"
, – зазначив урядовець.

Нагадаємо, напередодні Денис Шмигаль повідомив, що тариф на розподіл газу в Україні планується обмежити до рівня не вище 1,79 гривні за кубічний метр. Однак, відповідну ініціативу має схвалити Верховна Рада.

Джерело: Zik.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ціна на газ, Денис Шмигаль, Кабмін

Добавить в: