Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 300 млн. грн. проситимуть у Кабміну на пошкоджені спортивні об’єкти Чернігівщини

300 млн. грн. проситимуть у Кабміну на пошкоджені спортивні об’єкти Чернігівщини

 

300 мільйонів гривень проситимуть у Кабміну на пошкоджені та зруйновані спортивні об’єкти Чернігівщини. Таке рішення ухвалили в ході виїзного засідання комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, яке відбулось у Чернігові 11 травня. За словами голови комітету, народного депутата України Андрія Кожем’якіна, загалом на Чернігівщині 12 спортивних об'єктів, які треба відновити чи відбудувати, - повідомляє "Суспільне Чернігів"

Також 20 мільйонів гривень комітет просить в Уряду на відбудову пошкоджених будівель Національного університету “Чернігівський колегіум”. За словами заступниці начальника Чернігівської ОВА Жанни Шерстюк, загалом на відновлення всієї спортивної інфраструктури потрібно мільярд гривень.

Як повідомляє очільник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус 12 спортивних об’єктів у Чернігівській області в результаті обстрілів і бомбардування були зруйновані або частково пошкоджені, серед яких і повністю знищені дві центральні споруди - бази олімпійської підготовки державного значення (з біатлону та важкої атлетики). Через війну на паузі реалізація великих проєктів - будівництво Палацу спорту, Льодової арени, Урбан Парку.

Під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань молоді та спорту, що відбулося в нас в області, говорили про не просто відновлення зруйнованого, а створення сучасної спортивної інфраструктури європейського рівня. Аби нарешті наші спортсмени мали якісні умови для тренування, а область приймала міжнародні змагання.

Наразі Комітет ініціюватиме перед Кабміном виділення 300 млн гривень (частина від необхідної суми) на відбудову спортивної інфраструктури області. А також 20 млн гривень для відновлення відповідних об'єктів НУ "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка.

Gorod.cn.ua, фото Чернігівська ОВА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кабмін, спорт, Чаус

Добавить в: