• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Поліцію Корюківщини очолив Роман Солохненко


Поліцію Корюківщини очолив Роман Солохненко

Вчора начальник Управління оперативно-аналітичного забезпечення та організаційної роботи Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Анатолій Будьонний представив тимчасово виконуючого обов’язки начальника Корюківської поліції – підполковника Романа Солохненка.

У заходах, організованих з обов’язковим дотриманням карантинних обмежень, взяли участь керівники місцевих владних органів та правоохоронних структур, особовий склад підрозділу.

– Керувати підтриманням правопорядку на великій території з чималим населенням — величезна відповідальність, — зазначив Анатолій Будьонний. – Однак на попередніх керівних посадах Роман Анатолійович продемонстрував здатність працювати ефективно і організовувати роботу підлеглих належним чином. Керівництво обласного главку Нацполіції переконане, що поліція Корюківщини під проводом підполковника Солохненка також діятиме успішно.Роман Солохненко 1976 року народження. Службу в органах внутрішніх справ розпочав з 1994 року. Має досвід роботи на керівних посадах. Зокрема, у 2017-2019 роках був начальником міжрайонного відділу управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України. Перед призначенням у Корюківку виконував обов’язки керівника Менської поліції.

– Я повністю усвідомлюю всю відповідальність, яку покладає на мене ця посада. Головним критерієм успішної роботи поліції я вважаю довіру з боку населення, – сказав Роман Солохненко.У свою чергу, Анатолій Будьонний, звертаючись до присутніх керівників місцевої влади, подякував їм за вагому підтримку у питаннях забезпечення безпеки громадян. Зокрема, він відзначив активність коріюківчан у сприянні розвитку загальнообласної системи відеоспостереження «Мережа безпеки».

  • На сьогодні рівень розкриття злочинів за допомогою цієї системи, за окремими категоріями, перевищує 80 відсотків. І що важливо — це, найчастіше, швидке розкриття, впродовж кількох годин чи максимум доби після вчинення. Це підвищує віру людей у спроможність поліції їх захищати, а відтак — і довіру населення до поліції загалом, — підкреслив Анатолій Будьонний.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Роман Солохненко, Корюківська поліція, начальник поліції

Добавить в: