Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Борзну з Києва прислали нового начальника поліції


Home net

У Борзну з Києва прислали нового начальника поліції

З 22 червня борзнянським відділенням поліції керує 34-річний Олександр Харченко. Його на Чернігівщину прислали з Київщини. Раніше очолював баришівське відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу. І у Києві була крута посада, заступник начальника відділу управління захисту економіки (по старому структура по боротьбі з економічною злочинністю, за радянських часів ОБХСС).


Олександр Харченко

Тепер весь свій досвід застосовуватиме у Борзні. У Баришівку Харченко був призначений у листопаді минулого року. Отож, скільки пробуде у Борзні, хтозна.

У декларації Олександра Сергійовича вказано: у безоплатному користуванні є квартира у Києві площею майже 91 квадратний метр і автомобіль «Фольксваген Таурег». Попередник Харченка тимчасово виконуючий обов’язки Юрій Хилик лишився у борзнянській поліції на посаді заступника начальника слідчого відділення.

Зателефонувала Харченку:


— У Києві була «хлібна посада». То ви в нашу область пересидіти чи відсидітись? (Пересиджують, коли чекають призначення на високу посаду, відсиджуються, рятуючись від гніву начальства. — Авт.). З багатої Київщини на депресивну Чернігівщину?

— Коли то було? Чотири роки тому. З того часу я служив на різних посадах. Я приїхав сюди працювати. Мені запропонували на вибір дві посади — керівника у Борзну, або заступника начальника у Козельці. Обрав Борзну. Родом я з Сумщини. Рідні на Чернігівщині немає.

— У декларації квартира і авто у вас в користуванні, а хто власник, не вказано.


— Вони батькові.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №26 (1780), 25 червня 2020 року. Фото з Інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олександр Харченко, Борзна, начальник поліції, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект