• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Корюківську листоношу, яка вкрала у людей субсидії, судитимуть


Корюківську листоношу, яка вкрала у людей субсидії, судитимуть

Жінка, яка працювала листоношею у Корюківці, у травні минулого року привласнила понад 8 тисяч гривень чужих коштів. Ці гроші – субсидія на тверде паливо та газ, які не отримали п’ятеро пенсіонерів.За повідомленням Корюківського відділу Менської місцевої прокуратури, впродовж травня 2020 року листоноша підробляла документи про те, що люди начебто одержали субсидію.

У відомостях на виплату соціальних пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу, субсидій у грошовій готівковій формі вона власноруч ставила підпис про начебто отримання грошей від імені одержувачів.

Таким чином ошукала п’ятьох пенсіонерів і привласнила 8721,58 гривні.

Жінці оголосили підозру про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 191, ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 358, ч. 3 ст. 358 КК України. Прокурор обвинувальний акт скерував до суду.

Правоохоронці закликають людей бути уважними й обачними, а про всі випадки неотримання грошей повідомляти поліцію чи прокуратуру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Листоноша у Корюківці крала у людей пенсії, субсидії, кошти за передплату газет. Коли поверне

Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: листоноша, Корюківка, гроші, прокуратура

Добавить в: