Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Листоноша у Корюківці крала у людей пенсії, субсидії, кошти за передплату газет. Коли поверне


Листоноша у Корюківці крала у людей пенсії, субсидії, кошти за передплату газет. Коли поверне

До редакції Сусіди.City звернулась жителька Корюківки й розповіла історію про те, що її обдурила листоноша, якій вона довіряла і навіть допомагала. Як з'ясувалося, жертвою нечистої на руку працівниці пошти стали більше 20 корюківчан.Зима без дров

Валентина Васильченко проживає по вулиці Садовій. Жінці у вересні виповниться 70 років. Доля не дуже її балувала, і сьогодні на свою мізерну пенсію у 1868 гривень вона сама живе, ще й сину допомагає.

Валентину Федорівну до газети привела біда — її ошукала листоноша, присвоївши 4 тисячі гривень субсидії на паливо. Справу цю розслідують у поліції, каже жінка, але кошти їй потрібні вже сьогодніВона не може чекати, доки закінчиться слідство та суд змусить шахрайку відати вкрадені гроші. Їй уже зараз треба заготовляти паливо, ремонтувати грубку, а грошей немає. Вона навіть не уявляє, як увійде в зиму.

«Бідна овечка»


Корюківчанка зі сльозами на очах розповідає про маленьку й худеньку листоношу Ірину, яка років три-чотири щомісяця носила їй пенсію. Прийде, каже Валентина Федорівна, вона її до столу запросить, пригостить супом, кави вип’ють, про життя поговорять.

Часто молода багатодітна жінка, яка є матір’ю-одиначкою, скаржилась їй на долю. Валентина завжди жаліла, розраджувала. Коли попросить, щавлю нарве. Наче все було й добре.

Щоправда, був один випадок, який мав би насторожити літню жінку. По сусідству з нею проживали старенькі й немічні дід з бабою. Вже зосталася лише дружина, чоловік відійшов у інший світ.

За ними доглядала й зараз доглядає за матір’ю донька з Харкова. Майже постійно вона мешкає в Корюківці, бо старенькі — лежачі. Добра душа, каже Валентина Федорівна. І про батьків турбується, і лелеку від загибелі врятувала.


Та торік восени з хати цих немічних людей зник цінний годинник. А були того дня в них удома лише Валентина та листоноша Ірина. На кого подумали погане? На Валентину. Жінка каже, що як сусіди вони не посварилися, але в хату до них більше не ходить.

У травні 5 числа Ірина мала доставити Валентині Федорівні пенсію й субсидію на паливо, але принесла тільки пенсію. Сказала, що субсидія буде трохи пізніше. Жінка й повірила.

І навіть, коли до неї 12 червня завітали правоохоронці та попросили написати заяву, що листоноша вкрала її субсидію, вона спочатку відмовилась. Подумала, навіщо на людину наклеп зводити

Однак, запідозривши неладне, пішла до управління соцзахисту. І там сказали, що дійсно по документах вона свої чотири тисячі вже отримала. Лише після цього Валентина Васильченко зрозуміла, що її нахабно ошукала людина, якій вона довіряла. Підробивши підпис, присвоїла кошти.

Потім і заяву жінка до поліції написала, і до начальника поштового відділення ходила. Усі кажуть: справа розслідується. Це добре, що розслідується, каже Валентина Федорівна. Але коли ж шахрайка кошти поверне? Питала в поліції — ніхто нічого конкретного не каже.

Про Ірину вона дізналася, що з пошти її звільнили. Влаштувалася нечиста на руку жінка на одному з корюківських підприємств. Валентина каже, начебто майже 70 тисяч чужих грошей присвоїла негідниця. Скільки ж часу їй знадобиться, щоб повернути їх людям?

Справа затягнеться

Начальник сектору превенції Корюківського відділення поліції Григорій Плющ повідомив, що дійсно ними розслідуються факти шахрайських дій місцевої листоноші. По цій справі відкрито кримінальне провадження.

На сьогодні достеменно відомо про п’ятьох ошуканих людей, але постраждалих може бути понад двадцять. Кожен випадок розслідується. В когось шахрайка вкрала пенсію, в когось субсидію чи кошти за передплату газети.

Справу вони відкрили у червні, опитують людей, збирають факти. Замовили в Чернігові спеціальну експертизу, тож звірятимуть усі підписи на документах. Швидко це не робиться, каже Григорій Анатолійович.

Постраждалим доведеться почекати. Кому з них потрібна більш детальна інформація — нехай звертаються до поліції, пообіцяв, що будуть усе роз’яснювати.

Ірина Гайова, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: листоноша, Корюківка, крадіжка

Добавить в:


ЦентрКомплект