• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Із Харкова – на Менщину. Сільський староста розповів про проблеми і плани


реклама

Із Харкова – на Менщину. Сільський староста розповів про проблеми і плани

 

На сесії міської ради 16 грудня депутати затверджували посадовців. Уже кілька тижнів до свого робочого місця звикає Олександр Пащенко, новопризначений староста Ушнянського старостинського округу.

Корінний харків’янин, Олександр Пащенко декілька років тому наважився покинути місто й перебратися до невеликого села. Про всі наболілі проблеми знає не з чуток, адже кожного дня й сам стикається з ними пліч-о-пліч. Бажання змінити життя односельців на краще й мотивувало чоловіка радикально змінити сферу діяльності.

– Досвіду роботи на такій посаді в мене не було. Та спокійно спостерігати за бездіяльністю я не можу. Є багато питань, які потрібно розв’язувати терміново: тут і зараз, – каже староста. – Найперше, де слід навести лад, – це благоустрій. Хоч невеликі, та ресурси є.


Олександр Пащенко: «Хочеться показати людям, що і в селі можна добре жити»

Олександр Пащенко захоплюється красою Десни, що тече поблизу Ушні. Каже, що річка – їхній ідентифікатор, тому хоче більше уваги приділити саме проблемам екології, адже рівень засміченості берегів водойми з кожним днем стає дедалі вищим.

– Пандемія змусила нас замислитися над важливим та навчитися цінувати те, що маємо. Багато хто саме в цей період чотири стіни замінив на спілкування з природою, повернувшись знову в село, – переконаний ушнянський староста.

Десна поблизу Ушні

Відвідувачів у сільраді за ці дні побільшало. Приходять, телефонують, на вулиці перестрічають. За словами Олександра Пащенка, всі озвучують актуальні проблеми, знайомі кожному жителю села. У планах – провести загальні збори, аби почути думку кожного й визначити низку першочергових завдань.

– Також хочеться, щоб діти ходили в школу у своєму селі. І щоб людям була робота. Бо ситуація з цим не стабільна, – каже староста.

Вірю в те, що влада дослухатиметься до нас і допомагатиме. Налаштований на плідну співпрацю

Жителька Ушні Тетяна Мойсієнко – одна з тих, хто вже встиг звернутися до нового старости й сподівається, що йому вдасться щось змінити.

– Я працюю в Мені, часто доводиться чекати маршрутку в темряві. По селах їдеш: Бірківка, Осьмаки, Ліски – всюди є освітлення. А в нас – жодного ліхтаря, хоч би на центральній вулиці якесь світло з’явилося. – каже Тетяна Іванівна. – І постійне питання – це, звісно, дороги. Багато ямок, що давно чекають ремонту.

Згадала жінка й про ФАП. Фельд­шерський пункт у селі є, проблема в тому, що лікаря чи хоча б медсестри в ньому немає. Із персоналу – тільки техпрацівниця. Один раз чи двічі на тиждень їздить лікарка з Бірківки. Та якщо потрібно щось терміново, звернутися людям ні до кого. І це дійсно проблема.

Лілія Сьомка, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олександр Пащенко, староста, Ушня, Менщина

Добавить в: