• Брухт ДальнобойСервис


Підсумки 2020-го року. СПОРТ

 

Вибороли 20 медалей, з яких 6 золотих, готуються відправити спортсменів на Олімпійські та Паралімпійські ігри. Про те, яким був 2020-й рік для спортсменів з Чернігівщини, в ефірі Українського радіо Чернігівської хвилі розповів заступник директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Андрій Шемець.

З його слів, для сфери фізичної культури та спорту Чернігівщини цей рік був складним. Пандемія обмежила проведення всеукраїнських змагань, чемпіонатів області, навчально-тренувальних зборів. Навіть Олімпійські ігри перенесли на 2021 рік. Змінився і графік підготовки спортсменів, які є кандидатами на Олімпійські, Паралімпійські, Дефлімпійські ігри.

«Кандидатами на участь в Олімпійські ігри в Токіо 2021 рік є Олена Костевич (кульова стрільба).


Олена Костевич

Також у нас є великі надії на отримання ліцензії на Олімпійські ігри у 2021 році: це Андрій Пономар (велоспорт), Данило Жасан (бокс).


Андрій Пономар

Також цьогоріч у нас є кандидати на Паралімпійські ігри: Анастасія Скок, Андрій Руденко (легка атлетика), Олексій Шелест і Валерій Власенко. Виходячи з можливостей 2021 року, будемо сприяти їх підготовці і отриманню найкращих результатів», - сказав Андрій Шемець.


Якщо говорити про здобутки, то наші спортсмени на всеукраїнському рівні вибороли 20 медалей, з яких 6 золотих. Тренери підготували 8 майстрів спорту України, 3 майстри спорту України міжнародного класу, 256 кандидатів у майстри спорту. Двом спортсменам області присвоїли звання Заслужений майстер спорту.

Дмитро Митрофанов здобув свій перший титул на професійному ринзі - пояс WBO Oriental в першій середній вазі. За результатами 10-раундового поєдинку одноголосним рішенням суддів чернігівець переміг британця Асінью Байфілд.


Дмитро Митрофанов


За словами Андрія Шемця, у 2020 році змагання проходили без глядачів та вболівальників, з обмеженнями, рекомендованими Міністерством молоді та спорту, Міністерством охорони здоров’я. Загалом провели 300 обласних змагань, і 125 разів наші спортсмени їздили у різні регіони на навчально-тренувальні збори та змагання.

«У 2020 році у нас почала діяти спортивна штатна команда резервного спорту області, до якого увійшли 23 спортсмени з 9 олімпійських видів спорту», - сказав Андрій Шемець.

Дивіться також: Фільм-історія ФК "Десна" 60 роківUA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спорт, підсумки року, 2020 рік, Андрій Шемець

Добавить в:
 
 


Центр Комплект