• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Корюківщині потрохи зменшується кількість хворих на коронавірус


На Корюківщині потрохи зменшується кількість хворих на коронавірус

На Корюківщині від початку карантину станом на 22 грудня коронавірусну інфекцію виявили у 1398 людей.Завідувачка Корюківського міськрайвідділу ДУ «Чернігівський лабораторний центр МОЗ України» Ольга Кузюра розповіла, що останнім часом спостерігається тенденція щодо повільного, але все ж зменшення звертань людей до лікарів з приводу ковіду.

Відповідно, й трішки менше лікарі дають направлень на ПЛР-тестування. Однак кількість важких і середньої тяжкості пацієнтів лишається стало. Тобто, навантаження на стаціонар не зменшується, бо у багатьох людей ця недуга викликає ускладнення.


Ольга Кузюра каже, що збільшується так званий «імунний шар» — кількість людей, які перехворіли на ковід, зокрема, у легкій формі, не звертаючись до лікарів


Якщо у листопаді на Корюківщині у 671 людини був виявлений COVID-19, то за останній місяць року станом на 22 грудня — у 474.

На жаль, є втрати. Від коронавірусу у стаціонарі Корюківської ЦРЛ померли дві жінки. Пішли з життя 50-річна корюківчанка та 73-річна мешканка міста. Літній жінці ще 3 грудня підтвердили цей діагноз, і вона увесь цей час перебувала в лікарні.

Ірина Гайова, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківщина, коронавірус, Ольга Кузюра

Добавить в: