• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Святий Миколай в автопотягу та квести. Яким буде святкування Нового року й Різдва у Чернігові


Святий Миколай в автопотягу та квести. Яким буде святкування Нового року й Різдва у Чернігові

 

Святий Миколай, який їздитиме в автопотягу по всьому місту, святкові локації у різних мікрорайонах, сімейні квести до Різдва – так планують відзначити новорічно-різдвяні свята у Чернігові.


Фото: Віталій Гриц

Про це в програмі «Ранні пташки» на «Українському радіо Чернігівська хвиля» розповіли начальник Управління культури та туризму Чернігівської міської ради Олександр Шевчук та його заступниця Катерина Литвин.

«Святкування Дня Святого Миколая почнеться сьогодні, 18 грудня, «тому що це робочий день, і ми хотіли б, щоб наша громада відчула свято», - сказав Олександр Шевчук.

За його словами, зважаючи на карантинні обмеження, формат святкування змінили. Воно проходитиме окремо в різних мікрорайонах.

«В цьому році Миколай буде. З одного боку, він буде закритий, не буде чіпати містян зайвий раз, а з іншого – він у нас у цьому році кумедний і смішний, дуже мобільний, бо він на колесах», - каже Катерина Литвин.

Кілька автопотягів курсуватимуть різними мікрорайонами Чернігова.

«Ми побачимо певні конструкції, які будуть анонсувати Миколая, і якщо ми придивимося у віконечка, там побачимо Миколая, який буде вітати всіх зі святом», - сказав Шевчук.


Також під час новорічно-різдвяних святкувань містянам планують представити святковий штемпель Міста легенд. У минулому році була тільки марка, у цьому ж буде можливість написати й надіслати лист. Ставку роблять на промоцію Чернігова туристичного.

«У нас буде цікавий квест «Знайди вертеп». Ми хочемо його презентувати, але перенесли в інше місце, і містяни матимуть змогу його знати. Він з’явиться 19 грудня, буде красивий, автентичний, його створюють наші, чернігівські, майстри, а от де він буде, я б хотів, щоб наші дітки, чернігівці його знайшли. Це буде дуже красива локація», - розповів Олександр Шевчук.

Що ж до святкування власне Нового року, то цьогоріч облаштують, окрім Красної площі, дві святкові локації – у мікрорайоні Масани й у сквері навпроти Національного університету «Чернігівська політехніка». Утім, за словами Шевчука, ялинок там не ставитимуть.

Акцент у святкуванні зробили на головній ялинці міста.

«Ми плануємо нову фішку – ялинка ще має звучати! Від ялинки має йти музичний посил, який створить атмосферу на Красній площі. Ми сподіваємося, що все вийде, і в новорічну ніч це буде певним магнітом, що люди прийдуть і будуть вітати одне одного», - говорить Олександр Шевчук.

До Різдва планують сімейні розваги – квести.

«Сім’я приходить в Туристичний інформаційний центр, отримує пакет із завданнями й картою, і вирушає. Ми даємо підказки про місця, де вони мають побути. 7 і 8 січня кожна чернігівська родина може пройти стежками чернігівських історичних місць, які не збереглися до наших часів. Наша задача – розширити уявлення про ці пам’ятки, який зараз у місті нема», - сказала Катерина Литвин.

Нагадаємо, у Чернігові через коронавірус відмовилися від великого святкування новорічних свят. Не буде концертів та сцени. Як цього року відзначатимуть новорічні свята, ми розповідали отут.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: новорічні свята, святкування

Добавить в:
 
 


Центр Комплект