• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Без фуд-корту, ковзанка за електронною чергою: як відзначатимуть Новий рік у Чернігові


Без фуд-корту, ковзанка за електронною чергою: як відзначатимуть Новий рік у Чернігові

У Чернігові через коронавірус відмовилися від великого святкування новорічних свят. Не буде концертів та сцени. На площі стоятиме лише ялинка і мінімальна кількість фотозон. Про це розповіла заступниця начальника управління культури та туризму Чернігівської міської ради Катерина Литвин, інформує прес-служба міськради.Фуд-корту на центральній площі цього року також не буде. Аби не створювати додаткового скупчення людей, не робитимуть у цьому році і урочистого відкриття новорічних свят (зазвичай ялинку запалювали 19 грудня і свою роботу розпочинало казкове містечко).

Ковзанку встановлять в центральному парку культури та відпочинку. Працюватиме вона з дотриманням карантинних заходів, електронною чергою та попереднім записом.


Гірляндами прикрасять сквер імені Богдана Хмельницького, центральну алею та фонтани. У планах також прикрасити сквер на Масанах і на вулиці Шевченка.

Також цього року в тролейбусах гратиме новорічна музика.

«Традиційна та очікувана багатьма дітьми Резиденції Дідуся працюватиме - але тільки так, щоб не порушувати карантинних вимог і не нести додаткових ризиків. Розробляють різні варіанти й дуже сподіваються, що буде дозвіл зробити більше ніж просто скриньку для дитячих листів новорічному Дідусеві на дверях туристично-інформаційного центру», - каже Катерина Литвин.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: новорічні свята, ковзанка, святкова ілюмінація

Добавить в: