• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Корюківщині на коронавірус почали частіше хворіти пенсіонери та незайняті особи


На Корюківщині на коронавірус почали частіше хворіти пенсіонери та незайняті особи

За останній тиждень на Корюківщині трохи зменшилась щоденна кількість нових випадків захворювання на COVID-19. Однак, тепер частіше інфекцію виявляють в осіб, які ніде не працюють.Завідувачка Корюківського міськрайвідділу ДУ «Чернігівський лабораторний центр МОЗ України» Ольга Кузюра повідомила, що станом на вівторок, 15 грудня, загальна кількість мешканців району, у яких з початку карантину виявили коронавірусну інфекцію, складала 1274.


З початку тижня, за понеділок і вівторок, ковід підтвердили у 40 осіб. З них більша частина — люди, котрі ніде не працюють і пенсіонери. А загалом на цей момент активних хворих — 416.

На підприємствах, в установах і організаціях останнім часом не було спалахів захворюваності. Виявляють одиничні випадки. Менше хворіє й дітей. На самоізоляції перебуває один клас у першій школі та група вихованців у дитсадку «Дельфін».

Ірина Гайова, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківщина, COVID-19, Ольга Кузюра

Добавить в: