• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Олександр Левицький розказав, як став кандидатом на посаду голови обласної ради від «Слуги народу»


Олександр Левицький розказав, як став кандидатом на посаду голови обласної ради від «Слуги народу»

Олександр Левицький сказав, що фейсбук-повідомлення про висування його кандидатури на посаду голови обласної ради від партії «Слуга народу» відповідає дійсності.«Це – рішення і Офісу Президента, і рішення фракції», - сказав Левицький знімальній групі Суспільного.

Нагадаємо, раніше на засіданні фракції «Слуги народу» в Чернігівській обласній раді прийняли рішення висунути Олену Дмитренко на посаду голови облради. Але 3 грудня, о пів на другу ночі, на Фейсбук-сторінці «Слуги народу» з’явилося повідомлення про висування Левицького на цю посаду.

За словами Олександра Левицького, суперечки щодо кандидата на посаду голови облради у фракції велися до останнього, і фракція таки змінила своє рішення. Але про причини він говорити відмовився. Сказав, що його підтримує голова облдержадміністрації Анна Коваленко та нардепи від «Слуги народу» Максим Зуєв і Павло Халімон.

Про голоси від депутатів облради Левицький сказав, що говорити рано.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олександр Левицький, кандидатура, голова облради

Добавить в: