• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Менській лікарні всі місця для хворих на COVID-19 заповнені


У Менській лікарні всі місця для хворих на COVID-19 заповнені

Станом на 27 листопада в області розгорнуто 1256 ліжко-місць. З них централізованою подачею кисню забезпечено 210, кисневими концентраторами – 354. Загалом – 564 ліжка, що становить 45%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині лікарні отримали лікарський засіб ремдесивір для лікування ускладнень від COVID-19
Про це повідомили в Чернігівській обласній державній адміністрації.


– Слід зауважити, що «ковідний» ліжковий фонд нині завантажений на 62,3%. При цьому, як то кажуть, це показник «середньої температури по палаті». В області є три райлікарні заповнені на 100% – Козелецька, Ніжинська і Менська. Але ми готові до таких викликів. Належним чином організована робота з переорієнтації хворих до інших медзакладів, – поінформував перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний. – Також перед обласними адміністраціями стоїть важливе завдання поступово довести показник забезпеченості кисневою підтримкою не менше 80% ліжко-місць для лікування ковідних хворих. І ми достатньо впевнено щотижнево нарощуємо кількість кисневих апаратів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині на початку року відкриють ще п'ять лабораторій для ПЛР-тестувань

– Надійшла інформація від НСЗУ, що три районні лікарні – Ніжинська, Менська та Новгород-Сіверська – підписали договір по «ковідному пакету» і включені в перелік закладів, які можуть госпіталізувати хворих. Таким чином, допомогу таким пацієнтам вже можуть надавати 17 лікарень області, – повідомив начальник Управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш.

Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Менська лікарня, COVID-19, хворі, лікування

Добавить в: