• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Олександр Рябоконь: «Треба щось коригувати з цим VAR»


Олександр Рябоконь: «Треба щось коригувати з цим VAR»

Головний тренер «Десни» - про матч з «Колосом»

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Юхим Конопля: «Скасування мого гола - це якась повна маячня»


© ТК Футбол 1/2/3. Олександр Рябоконь

Головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь прокоментував нічию з «Колосом» в 11-му турі УПЛ.

- Чи забрав VAR у нас перемогу? Не знаю, що й казати. Напевно, краще помовчати. Як завжди, після гри багато емоцій, коли пульс впаде до нормального, тоді можна міркувати.

Напевно, це неправильно, потрібно щось змінювати в правилах. Я маю на увазі незарахований гол. Конопля все відмінно виконав, а потім ніхто нічого не зрозумів ні ми, ні суперники, ніхто на трибунах. Так само можна відмотувати ситуацію на крок, на два, на три... і в підсумку знайти порушення. Кому це потрібно? Люди дивляться футбол заради голів у тому числі. Тому потрібно щось коригувати з цим VAR.

Чому не забили з гри? Реалізація - це вічна проблема. Напевно, чим вища майстерність, тим вона краще. Над цим і працювати марно, можна відпрацьовувати командні і тактичні дії, а реалізація - це і майстерність і частка везіння.

Якщо команда ставить перед собою високі цілі, такі як гра в єврокубках, то, звичайно, потрібно перемагати. Дуже хотілося сьогодні виграти після невдачі зі «Львовом», були близькі до цього. Але нічого, «Колос» - дуже гідна команда, тому нічия на виїзді - гаразд.

Чому довго не робив заміни? Гра була загалом під нашим контролем, за винятком необов'язкових втрат і фолів. Сама гра не вимагала замін, ми володіли перевагою. І не було такої людини на лавці, яка могла б в таку гру увійти і вирішити її на нашу користь.

Джерело: Спорт.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ФК «Десна», Олександр Рябоконь, матч, УПЛ

Добавить в: