• Брухт ДальнобойСервис


Головна роль попереду

50 років на чернігівській сцені і понад 100 різнопланових ролей. Актриса Чернігівського академічного театру імені Тараса Шевченка Любов Колесникова запевняє, вона щаслива і як жінка, і як мати, і як бабуся. І відбулася як професійна акторка. На 70 році життя має звання «Заслуженої артистки України» і безліч інших регалій.Родом із села Острів, що на Житомирщині, вона дівчинкою виконувала тяжку працю на селі. Але марила сценою.

Розпочинала свою професійну кар’єру в Ніжинському театрі. Там зіграла багато ролей класичного репертуару. Показує світлини того часу. Це її незабутні ролі: Катерина в однойменній виставі за поемою Тараса Шевченка, Наталя в драмі «Лемарівна» за твором Панаса Мирного. Серед улюблених ролей із репертуару Чернігівського драматичного театру – Мавра у виставі «У неділю рано зілля копала», Гордиля у «Циганці Азі».

Кожна роль як частинка її душі. Переймається і драматичною, і трагічною, і комедійною роллю. Головне, каже актриса, показати повний образ на сцені, аби глядач повірив у силу характеру тієї чи іншої особистості, яку грає. А це не легко, і забирає багато сил та енергії. Але жити без сцени не може. Особливо зараз, в період карантину, коли театр вимушений тимчасово не планувати вистав.

Але рятує в цій ситуації те, що її запрошують зніматися в кіно. В цьому році вона зіграла роль Палашки у серіалі «Спіймати Кайдаша». Нещодавно грала Неонілу в «Агентах справедливості». І ще декілька ролей в інших фільмах. Радості в житті додає її сім’я – діти та онуки. А особливо маленький Тимошка, якого виховує здебільшого сама.

Її поважають колеги – артисти театру, розповідає про Любов Колесникову художній керівник та головний режисер Чернігівського академічного театру імені Тараса Шевченка Андрій Бакіров. Він вважає її перлиною театру і має надію, що її головна роль іще попереду.

Про те, що її головна роль в майбутньому, впевнена і сама Любов Колесникова. Головне, каже, вірити в це.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: драмтеатр, актриса, Любов Колесникова, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект