Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Корюківщині 109 випадків COVID-19. Ще троє хворих — і «червона» зона


На Корюківщині 109 випадків COVID-19. Ще троє хворих — і «червона» зона

Лише за неповних два тижні жовтня – 59 нових хворих. Корюківщина впритул наблизилася до «червоної» зони.Коронавірус стрімко поширюється Корюківщиною – стверджує Ольга Кузюра, завідувачка Корюківського міськрайвідділу ДУ «Чернігівський лабораторний центр МОЗ України». Станом на ранок 13 жовтня у 109 пацієнтів підтверджено COVID-19, з них 13 – діти.

Серед недужих — пенсіонери, люди працездатного віку, діти. Є контактні й нові хворі, а також випадки завезеної недуги з туристичного відпочинку. Хворіють медики.


Сотим пацієнтом на Корюківщині став 61-річний лікар-терапевт з селища Холми

За інформацією генерального директора КНП «Корюківська центральна районна лікарня» Сергія Пивовара, станом на ранок 13 жовтня у закладі лікуються 39 пацієнтів з діагнозом COVID-19 (з них 10 корюківчан). Це люди з середнім ступенем тяжкості захворювання. Три чверті недужих, які легше переносять коронавірус, лікуються амбулаторно.

Ольга Кузюра зазначає, що наразі Корюківщина офіційно перебуває у «жовтій» зоні, але по факту – вже у «помаранчевій». До «червоної» залишилося три пацієнти.

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Корюківщина, COVID-19, захворюваність

Добавить в:


ЦентрКомплект