Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Коронавірус виявили ще у чотирьох мешканців Корюківщини. Серед них – 13-річна дівчинка


Коронавірус виявили ще у чотирьох мешканців Корюківщини. Серед них – 13-річна дівчинка

Чотири випадки захворювання на COVID-19 підтвердилися 22 і 23 вересня на Корюківщині. Серед недужих — двоє корюківчан, жінка з Сахутівки й дитина з Забарівки.Завідувачка Корюківського міськрайвідділу ДУ «Чернігівський лабораторний центр МОЗ України» Ольга Кузюра розповіла, що двоє людей – з-поміж контактних осіб раніше захворілих людей. Це – 65-річний корюківчанин і 56-річна корюківчанка. Вони лікуються вдома.

Усі члени родини чоловіка і до цього перебували на самоізоляції, бо у сім'ї були виявлені хворі. А серед контактних осіб жінки встановлено поки що тільки одну особу, її чоловіка.

Підтвердили COVID-19 і в жительки Сахутівки, 45-річної жінки. Вона лікується в інфекційному відділенні Корюківської райлікарні. Коронавірусом могла заразитися у столиці, куди їздить на роботу. Її контактні особи – син і матір.

Тринадцятирічна дівчинка з Забарівки, яка теж занедужала, з 19 серпня перебувала в педіатричному відділенні райлікарні. Потрапила туди разом з двома своїми сестричками, меншою і старшою.

Олена Одерій, начальниця служби у справах дітей Корюківської райдержадміністрації, повідомила, що їх трьох за заявою матері збиралися влаштувати у Центр соціально-психологічної реабілітації. Це сталося після того, як 12 серпня матір побила її старшу сестричку.

Усім трьом дітям зробили тести на коронавірус, але середній дитині його було рекомендовано повторити. Тож старшу і меншу сестричку Центр прийняв, а середня залишилася у Корюківці.

Позитивні результати тестування дівчинки отримали 23 вересня. Припускають, що інфікуватися дитина могла у лікарні від п’ятикласника Наумівської школи, якому батько розбив голову. Хлопчику COVID-19 встановили 14 вересня. Діти хоч і перебували в окремих палатах, але спілкувалися.

Ольга Кузюра повідомила, що у контакті з дівчинкою із Забарівки були щонайменше троє дітей і троє матерів, які перебували в педіатричному відділенні, а також десять медпрацівників.

За інформацією Корюківського міськрайвідділу ДУ «Чернігівський лабораторний центр МОЗ України», станом на 25 вересня на Корюківщині зареєстровано 41 випадок захворювань на COVID-19. На вересень, який ще не завершився, прийшлося вже 17 випадків.

У шістьох хворих не вдалося встановити можливе джерело зараження, але відомо, що троє з них виїжджали за межі Чернігівської області. Семеро хворих мешкають в одному домогосподарстві, четверо — мали підтверджені контакти між собою у побуті.

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: COVID-19, Корюківщина

Добавить в:


ЦентрКомплект