Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Три кримінальні справи розслідують проти колишніх керівників Новгород-Сіверської поліції


Три кримінальні справи розслідують проти колишніх керівників Новгород-Сіверської поліції

Проти колишніх працівників Новгород-Сіверського районного відділу поліції відкрито три кримінальні справи. Про це у програмі «Сьогодні.Головне» Суспільному сказав Ігор Папченко, начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Нацполіції в області.З його слів, дисциплінарне покарання правопорушники вже понесли:

«Дисциплінарну відповідальність керівник поліції, його заступник та начальник сектору дізнання вже понесли – вони були того ж дня (4 вересня, – ред.) звільнені зі служби в поліції за порушення службової дисципліни».

Задля притягнення трьох правоохоронців до кримінальної відповідальності, Державне бюро розслідувань розпочало кримінальні провадження.

«Там розпочато три кримінальних провадження за трьома статтями: це перевищення влади або службових повноважень, отримання неправомірної вигоди та незаконне затримання. Тому надавати оцінку їх діям в рамках кримінального провадження буде саме ДБР» - зазначив Папченко.


Якщо в діях поліцейських будуть встановлені ознаки будь-якого кримінального порушення, після того, як ДБР завершить досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях, результати будуть передані з обвинувальним актом до суду.

«Відповідно до статей, за якими розпочато кримінальне провадження, максимальне покарання може бути до 10-12 років позбавлення волі», - сказав Ігор Папченко.

Нагадаємо, у ніч з 3 на 4 вересня у Новгороді-Сіверському побили місцевого підприємця Олександр Галенка та двох його знайомих. Чоловіки звинуватили у цьому начальника місцевого райвідділу поліції Андрія Петренкя та його заступника Віталія Сузіка. Зі слів Галенка, після «спільного застілля» поліцейські почали вимагати з нього гроші — 280 тисяч гривень, коли той відмовився, викликали наряд - кілька машин поліції з місцевого райвідділу.

4 вересня під Новгород-Сіверським райвідділом поліції пройшов мітинг з вимогою покарати правоохоронців. На місце приїхав начальник поліції області Володимир Нідзельський та правоохоронці з Чернігова. Згодом начальник райвідділу поліції та його заступник написали рапорти на звільнення.

23 вересня жителі Новгорода-Сіверського знову вийшли на мітинг – на їхню думку, такого покарання для поліцейських замало.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ігор Папченко, Новгород-Сіверський районний відділ поліції, мітинг

Добавить в:


ЦентрКомплект