Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Мені з’явиться нова багатоповерхівка. Хто забудовник та чим це вигідно для міста


У Мені з’явиться нова багатоповерхівка. Хто забудовник та чим це вигідно для міста

У Мені по вулиці Транспортній будуватимуть багатоповерховий житловий будинок. Як тільки буде готовий проєкт – розпочнеться будівництво. Від земельних робіт до введення в експлуатацію обіцяють не більше року.Будівництво заплановано вже давно, та тільки зараз знайшовся інвестор. У кінці серпня в Чернігові відбулися торги з продажу права оренди земельної ділянки в Мені площею майже пів гектара. Переможцем стало ТОВ «Чернігівінвест», з яким підписано договір оренди на цю ділянку на 10 років.

Із будь-якого інвестиційного проєкту – чи то виробничий комплекс, чи житловий будинок – зав­дання міської ради, згід­но з діючим законодавст­вом, – надати земельну ділянку та містобудівні умови або обмеження. Надалі все фінансується коштом інвестора, який сплачує орендну плату в бюджет громади, проєктує, зводить і обслуговує житловий будинок.

Уже розмітили ділянку майбутнього будинку і прилеглої до нього території

– Виготовляється проєкт на будівництво з усіма комунікаціями, – коментує секретар міської ради Юрій Стальниченко. – За рахунок цього ми зможемо покращити ситуацію з водопостачанням та каналізацією по вулиці Гімназійній у Мені та вирішити інші проблеми.За словами Юрія Стальниченка, загалом для нашого міста це вигідно. Будівництво багатоповерхівки дасть поштовх для подальшого розвитку мереж – водопровідних, електричних, каналізаційних. Наприклад, водогін якщо й не запустять, то за рік, поки триватиме будівництво, підготують проєктну документацію.

На початку Гімназійної завжди забивається каналізація – проблема вирішиться, коли новий будинок під’єднуватимуть до каналізації і забудовникам доведеться ставити насос

А в районі автопарку, де завжди прориви, питання можна вирішити, з’єднавши водогін по вулиці Транспортній, вивівши на вулицю Довженка та там закільцювати і продовжувати далі ділянку по вулиці Довженка. Інакше у разі проривів пів міста бу­де без води. А якщо прокладати 600 метрів водогону, то це займе місяця півтора, а люди стільки часу обійтися без води не зможуть.

Директор ТОВ «Черні­гівінвест» Сергій Ситник повідомив Сусідам.City, що після підписання договору про оренду подали заяву на отримання містобудівних умов, оформлюють дозвільні документи. Скільки поверхів матиме будинок, поки не визначили.

– Ділянка розташована в пригожому місці для будівництва житлового бу­динку. Для людей, що жи­тимуть у ньому та в прилеглих, буде зручно. З ціною на житло визначатимемося після складання кошторису, всіх технічних умов, – розповів Сергій Ситник.Будуть доступні всі варіанти оплати, кредитування зокрема

Необхідно зробити все виважено, правильно, все чітко прорахувати, аби будівельні роботи були якісними. Так вважає пред­ставник компанії-забудовника Олексій Хуртак, який контролює всі технічні питання будівництва. Від проєкту залежатиме, скільки будинок матиме поверхів, яка буде вартість житла.

І хоча проєктна документація ще тільки в процесі розробленння, але стовідсотково буде дитячий майданчик, майданчик для дорослих, прилегла те­риторія з паркомісцями, під’їзні дороги. Принаймні так запевняє керівництво товариства, яке раніше будувало житло в Сосниці, Корюківці, Носівці, Козельці, Чернігові та інших містах.

Поліна Назаренко, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: багатоповерхівка, Мена

Добавить в:


ЦентрКомплект