Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » За 28 мільйонів 858 тисяч гривень Роман Кійовський купив готель у Новгороді-Сіверському


За 28 мільйонів 858 тисяч гривень Роман Кійовський купив готель у Новгороді-Сіверському

15 вересня на аукціоні за 28 мільйонів 858 тисяч 745 гривень продали готель «Слов’янський» у Новгороді-Сіверському. Купив його бізнесмен з Чернівців 48-річний Роман Кійовський.


Роман Кійовський біля готелю

Готель тричі виставляли на торги. За заявлені 57,7 мільйона гривень, купувати ніхто не хотів. Довелося зменшити вартість удвічі і покупець знайшовся.

Готель був збудований при Кучмі у 2004 році за державні кошти. Витратили 108 мільйонів гривень. За тодішнім курсом — 20 мільйонів доларів. Продали — за один. Площа «Слов’янського» — п’ять тисяч квадратних метрів. 30 номерів. До складу майнового комплексу входять також котельня та гараж.

Роман Кійовський був єдиним учасником торгів. Він володіє фірмою «ВОРЛД СТАР(Н.С)» нещодавно зареєстрованою у Новгороді-Сіверському. Основний вид діяльності товариства — готельна, а також театральна та концертна, підтримка театральних та концертних заходів.

Зателефонувала Роману Кійовському:

— Ви купили готель, як фізична особа?

— Як фізична особа. Я зареєстрував нову фірму в Новгороді-Сіверському і готель буде заведено на її баланс. Тому всі податки будуть сплачуватись тут.

— Романе Федоровичу, звідки стільки грошей?

— У мене є три готелі за кордоном: у Німеччині і в Америці. А ще компанія з перевезення кораблем вантажів (контейнерів) з Америки.

— Що плануєте робити з готелем?

— Розвивати. Запрошувати для виступів артистів, як українських так і закордонних. Багато чого збираюся міняти і ще будувати.

— А персонал?

— Отримаємо офіційно «чотири зірки». Отож, рівень обслуговування має бути відповідним. Підбиратимемо працівників. Перевагу надаватимемо місцевим.

■ Хтось скаже продешевили. Можливо. Головне, аби людям робота була.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №38 (1792), 17 вересня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Роман Кійовський, готель «Слов’янський», Новгород-Сіверський, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект