Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » ЦВК зареєструвала кандидатами за 208 округом Гунька та його двійника


ЦВК зареєструвала кандидатами за 208 округом Гунька та його двійника

Ввечері 18 вересня центрвиборчком зареєстрував двох кандидадів у нардепи за 208 виборчим округом. Обидвох звуть Анатолій Гунько. Про це йдеться в офіційному повідомленні ЦВК.Один з них – Анатолій Гунько, 1976 року народження, балотується від партії «Слуга народу». Про те, що політсила висуває його кандидатом за 208 округом стало відомо 30 серпня. Анатолій Гунько – уродженець села Сальне Ніжинського району, наразі проживає у Броварах. За освітою – юрист, директор підприємства «Гільдія права».

У 2019 році Анатолій Гунько був кандидатом по 209 округу від партії «Батьківщина». За освітою він юрист. У 2018 році, за даними ЗМІ, Анатолія Гунька затримали разом із групою осіб за підозрою у захоплені державного підприємства «Радіопередавальний центр». Це завдало шкоди обороноздатності держави. Він вийшов з-під варти скориставшись заставою. Пізніше стало відомо, що кримінальні провадження щодо нього закриті.


Про другого Анатолія Гунька відомо, що він 1981 року народження. Народився і проживає на Полтавщині та має повну середню освіту. Наразі тимчасово безробітний, безпартійний. Кандидатом йде як самовисуванець.

Станом на сьогодні центрвиборчком зареєстрував 9 кандидатів у нардепи за 208 округом: 6 – представники політичних сил, 3 – самовисуванці.

Нагадаємо, проміжні вибори на 208-му окрузі призначили, коли комісія отримала засвідчену копію свідоцтва про смерть народного депутата 9 скликання Валерія Давиденка, якого знайшли мертвим 23 травня у його офісі. Поліція порушила провадження про умисне вбивство.

Що відомо:
  • Якими будуть вибори на Чернігівщині за 208 округом: погляд політичного оглядача.
  • 2 мільйони 663 тисяч гривень коштуватимуть державі вибори за 208 округом.
  • Самовисуванець Олексій Оскер став першим кандидатом в народні депутати за 208 округом.
  • Кандидатом від «Слуги народу» за округом Давиденка став Анатолій Гунько.
  • Дружина покійного нардепа Валерія Давиденка піде на вибори по 208-му округу від «Нашого краю».
  • Радикала Ляшка висунули кандидатом у нардепи за 208 округом.
  • Самовисуванець Михайло Побігай зареєструвався кандидатом в народні депутати за 208-м округом
  • Фігурант антисемітського скандалу: ЦВК зареєструвала Сергія Суханова за 208 округом на Чернігівщині від партії Сергія Суханова.
  • Ляшко, Чорний, Донець: ЦВК зареєструвала ще трьох кандидатів за 208 округом
  • Крутчака, який запам'ятався бійкою з ляшківцями в Чернігові, зареєстрували кандидатом за 208 округом.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЦВК, вибори, 208 округ

Добавить в:


ЦентрКомплект