Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Крутчака, який запам’ятався бійкою з ляшківцями в Чернігові, зареєстрували кандидатом за 208 округом


Крутчака, який запам’ятався бійкою з ляшківцями в Чернігові, зареєстрували кандидатом за 208 округом

Василь Крутчак став кандидатом у депутати за 208 округом від Право-консервативної партії України «Північний шлях». Про це стало відомо на засіданні Центральної виборчої комісії 15 вересня.Василю Крутчаку 34 роки. Родом з Івано-Франківської області. Наразі проживає в місті Коломия.

Згідно з його електронною декларацією, має земельну ділянку на 579 квадратів та садовий будинок у Глухівському районі на Київщині. Також – автомобіль FORD FOCUS 2015 року.

За минулий рік не задекларував доходу взагалі. Його дружина ж заробила майже п’ять мільйонів гривень – дохід від підприємницької діяльності.

Готівкою тримає по п’ять тисяч доларів та євро.

Має вищу освіту, тимчасово не працює. Одружений, має дочку.

Згідно з даними руху "Чесно", двічі балотувався як самовисуванець до Верховної ради: у 2015 році за 205 округом у Чернігові та у 2019 – за округом №88 (Івано-Франківська область). Жодного разу його не обрали.

Під час передвиборних перегонів у 2015 році разом із ще одним кандидатом Олексієм Дурнєвим влаштовував провокації проти народного депутата Олега Ляшка та його кандидата ви проміжних виборах у Чернігові Дмитра Блауша. Зокрема, роздавали пакети з портретами Ляшка та Блауша і з надписом «Кожен чернігівчанин має право на безкоштовні вафлі та вазелін». У пакеті лежали обіцяні «безкоштовні» вафлі та вазелін.


Пакети з портретами Ляшка та Блауша, 2015 рік

Після цього двоє нардепів від Радикальної партії – Андрій Лозовий та Ігор Мосійчук побили Дурнєва та Крутчака під час прес-конференції у Чернігові.UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Василь Крутчак, ЦВК, 208 округ, вибори

Добавить в:


ЦентрКомплект