• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На Менщині браконьєри вбили червонокнижну тварину


На Менщині браконьєри вбили червонокнижну тварину

Залишки вбитого лося європейського 14 вересня першими помітили лісівники під час проведення чергового рейду державної лісової охорони в лісовому масиві поблизу Моргуличів, Бігача та Березни.Про трагічну подію лісничий Березнянського лісництва ДП «Чернігівський лісгосп» одразу повідомив правоохоронцям. Спільно з представниками мисливського-рибальського підприємства виїхали на місце події – в урочище Березнянська гірка.

Тварину застрелили кілька днів тому, браконьєри відокремили від тулуба м’ясо, а рештки туші залишили на місці. Осіб, що вчинили злочин, поки не встановлено.

Сума збитків, заподіяних державі внаслідок незаконного відстрілу лося європейського, склала 130 тисяч грн. За даними Державної екологічної інспекції в Чернігівській області, для встановлення винних осіб та подальшого пред’явлення збитків матеріали передані до Менського відділу поліції.

Лісівники нагадують: полювати на лося заборонено, адже ця тварина занесена до Червоної книги України. Подібний злочин карається штрафом від 1700 до 3400 гривень або громадськими роботами на строк від 160 до 240 годин, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: браконьєри, лось європейський, Менщина

Добавить в: