Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Ще три випадки інфікування на Корюківщині. Недугу виявили у судді, будівельника і пенсіонерки


Ще три випадки інфікування на Корюківщині. Недугу виявили у судді, будівельника і пенсіонерки

У середу, 16 вересня, у трьох мешканців Корюківщини підтвердили коронавірусну інфекцію. Всі вони лікуються в інфекційному відділенні райлікарні.Завідувачка Корюківського міськрайвідділу ДУ «Чернігівський лабораторний центр МОЗ України» Ольга Кузюра повідомила, що одна хвора, 61-річна жінка — з контактних осіб занедужалої раніше корюківчанки. Жінка лікується в інфекційному відділенні. З нею у контакті перебувало троє родичів.

На амбулаторне лікування 4 вересня потрапив житель с. Олександрівки. Захворів він 28 серпня. А 16 вересня встановили, що у нього COVID-19. Чоловікові 48 років, працює будівельником у Чернігові. З ним контактували дружина і син.


Серед недужих на коронавірусну інфекцію — 50-річний суддя-корюківчанин, який лікується в інфекційному відділенні з 9 вересня. Встановлено двох осіб, які перебували з ним у контакті.

Усі встановлені контактні особи перебуватимуть на двотижневій самоізоляції.

Генеральний директор КНП «Корюківська центральна районна лікарня» Сергій Пивовар повідомив, що наразі в інфекційному відділенні медичного закладу 20 хворих на коронавірус. З них мешканців Корюківського району — менше половини. Частину пацієнтів розмістили у колишньому дитячому відділенні. Важких немає, усі середньої важкості. Ще є можливість, при потребі, розміщувати хворих, для цього облаштували додаткові ліжко-місця. Але проблема в тому, що не вистачає медичних працівників. Один-єдиний лікар-інфекціоніст, який практично днює й ночує у відділенні. Хоча така ситуація з кадрами не лише в Корюківці, а й по всій Україні. Станом на 16 вересня всі медичні працівники закладу на роботі, на самоізоляції не перебуває ніхто.

Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус, Корюківщина

Добавить в:


ЦентрКомплект