Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «З цією піснею ваше літо без сумнівів триватиме довше!»


«З цією піснею ваше літо без сумнівів триватиме довше!»

Алла Гаркуша - нове ім’я в сучасній українській музиці, але співачка вже активно підкорює серця прихильників танцювальної музики своєю першою англомовною роботою «Let me go». Це дійсно влучне поєднання пристрасних латинських ритмів, запальних сучасних мотивів та оксамитового вокалу.До речі, нещодавно 10 вересня відбувся офіційний реліз пісні на всіх цифрових майданчиках, де тепер кожен має змогу прослухати пісню, скориставшись посиланням>>>


Пісня вже прийшлася до смаку у соцмережах і спровокувала так званий танцювальний флешмоб! Професійні танцівники і не тільки відреагували на заклик авторки і постять свої танці з хештегом #AGletmego під звучання “Let me go”.

В музичному доробку співачки є дебютний україномовний сингл «Мій день», прем’єра якого відбулася в ефірі суспільного мовника, а також зазначимо, що ремікс на цю пісню у співпраці з Harland Kasten транслювався на багатьох українських радіостанціях.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Алла Гаркуша, співачка, Let me go

Добавить в:


ЦентрКомплект