Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чоловіка, який псував квітники у центрі Корюківки, оштрафували на 1360 гривень


Чоловіка, який псував квітники у центрі Корюківки, оштрафували на 1360 гривень

Шістьом жителям Корюківської громади призначили штрафи за адміністративні правопорушення. Покарали й і порушника благоустрою за вирвані квіти біля Міського БК.На засіданні адмінкомісії, що діє при виконкомі міської ради, 27 серпня розглянули 8 справ про вчинення громадянами правопорушень.

Одну людину, що була в нетверезому стані, за неправдиве повідомлення на спецлінію «102» (ст. 183 КУпАП) та за вигул собаки без повідка й намордника (ч.1 ст.154 КУпАП) оштрафували на 119 грн.

Іншого громадянина, жителя с.Сядрине, за спалювання сухого гілля (ст. 152 КУпАП) та за вигул собаки без повідка і намордника покарали на 340 грн.

Ще двох жительок Корюківки за неправдиве повідомлення на спецлінію «102» оштрафували на 51 та 119 грн.

Корюківчанин, який порушив норми ч.1 ст. 179 КУпАП, перебуваючи на робочому місці в стані алкогольного сп’яніння, отримав штраф у розмірі 85 грн.

Ще одна резонансна справа з порушенням благоустрою не залишилася поза увагою. За вирвані на початку серпня квіти з квітників біля Міського будинку культури житель Корюківки отримав штраф у розмірі 1360 грн.

Джерело: вебсайт Корюківської міськради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: штраф, квіти

Добавить в:


ЦентрКомплект